54. ČEZ Jizerská 50 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

54. ČEZ Jizerská 50

Foto: Jizerská 50

> Termín

12.2.2021-14.2.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí v České republice, Jizerskou padesátku, čeká již 54. ročník. ČEZ Jizerská 50 je tradiční běžkařský závod, který je určen pro profesionální závodníky i amatérské běžc, ale především také pro všechny děti! V roce 2021 se uskuteční 12. - 14. února. Účastníky i jejich doprovod čeká každoročně pestrý program po celé tři dny trvání akce. Dětské závody probíhají v pátek 12. února 2021. Rodiče si mohou zazávodit také a mohou si vybrat z několika variant - kromě hlavního padesátikilometrového závodu si mohou vybrat 25 či 10 kilometrů klasicky, 30 kilometrů volnou technikou nebo noční sprint na 1,5 kilometrů soupaž. Připraveny jsou také štafetové závody. Zájemci se mohou účastnit jednoho, ale i více závodů. Součástí doprovodného programu je kromě slavnostního zahájení na stadionu v Bedřichově také hudební festival s názvem ČEZ Energy fest Jizerské 50, na který mají všichni účastníci vstup zdarma, ale také mnoho dalších aktivit od partnerů závodu. Vychutnejte si na běžkách jedinečnou atmosféru Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, kde můžete navštívit některé z řady krásných přírodních památek, které okolí Bedřichova nabízí. Akce každoročně naláká do Libereckého kraje velké množství sportovců z celého světa. Nejslavnější závod v běhu na lyžích v České republice má tradici již od roku 1968. Akce se koná jako Memoriál Expedice Peru 1970 a připomíná událost patnácti tragicky zesnulých horolezců, jejichž památku účastníci uctí při sobotní mši. Jizerská 50 je součástí světové ligy dálkových běhů Worldloppet a jedná se o největší masový závod v běžeckém lyžování ve střední Evropě. Závod je také součástí seriálu SkiTour.

> Otevírací doba

07:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Bedřichov
Telefon: +420 601 555 320
E-mail: [email protected]

> Komentáře