Ski areál Bílá | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski areál Bílá

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Lyžařský areál v Bílé v Beskydách se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice. Rozkládá se v bezprostřední blízkosti státní silnice 1. třídy č.56 z Frýdku-Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Přímo na tuto silnici navazují parkoviště areálu s kapacitou cca 650 vozidel. Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od závodní sjezdovky s homologací FIS přes sjezdovky střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding, umístěný na sjezdovce č. 5 v jižní části areálu. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Některé sjezdovky jsou vybaveny i umělým osvětlením, umožňujícím kvalitní večerní lyžování. Příznivci běžeckého lyžování mohou využít čtyři upravované běžecké trasy o délce 20 a 33 a 10km a 16 km, využívající stávající turistické trasy Beskyd. V areálu je v provozu lyžařska škola i pro ty nejmenší začínající lyžaře a SKI servis a půjčovna lyžařského vybavení jak pro sjezdové lyžování, tak i pro snowboarding a běh na lyžích. Areál je plně vybaven kvalitním zázemím stravovacích služeb a ubytovacích možností, jejichž kapacita je doplněna i dalšími zařízeními v blízkém okolí. Dětský lyžařský park Provozní doba denně. Dětský lyžařský park ve SKI areálů Bílá je nejmodernější a nejvybavenější výukové hřiště na Moravě. Park je na jižní straně areálu, kde sluníčko „nikdy nezachází“. K dispozici máme super technologie zaručující komfort a bezpečnost při lyžování a snowboardingu. Samozřejmostí je 100% umělé zasněžování parku. Dva pojízdné koberce nabídnou pohodlí dětem od 2 let, provazový a talířový vlek umožní skvělý zážitek i těm starším. Nejmenší, kteří na své první lyžařské krůčky teprve čekají, s radostí využijí trampolínu, houpačky nebo dětský domeček. Profesionální, ale i osobní a přátelský přístup instruktorů v naší lyžařské a snowboardové škole nabídne každému výuku přizpůsobenou podle stáří a dovedností. Proč s dětmi na Bílou? dva pojízdné koberce i pro ty úplně nejmenší talířový a provazový vlek kolotoč na sněhu Rotondo trampolínu, houpačky a dětský domeček pohádkové a zvířecí postavičky a podjezdy individuální a skupinovou výuku pro děti od 2 let přizpůsobenou věku a potkáte i naše Sluníčko… Dětský lyžařský park je k dispozici pro výuku lyžování i snowboardingu dětí od 2 let, ale i dospělých. Je určen úplným začátečníkům, ale díky talířovému vleku i mírně pokročilým. Jedná se o nejbezpečnější místo pro všechny, kteří se zimními sporty začínají!

> Otevírací doba

aktuálně 9:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bílá
Ulice: Bíla 173, 739 15 Staré Hamry

> Komentáře