Termální lázně - Dětský svět v lázních Terme Laa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Termální lázně - Dětský svět v lázních Terme Laa

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (8x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nikdo se neumí nadchnout jako dítě. Pobyt v lázních Laa, při kterém toho je na objevení mnoho i pro dospělé, je pro děti mimořádným dobrodružstvím. Náš Dětský svět okřídlí fantazii mnohými skluzavkami, možnostmi ke hraní a vodními animacemi a udělají i z plachých dětí divoké vodní živočichy. Když náš zkušený animátorský tým převezme kormidlo, tak se můžete Vy věnovat sami sobě: Například relaxovat v našem Silent Spa. Mezitím Vaši nejmenší prokáží odvahu na dobrodružném tobogánu „Fantasia“, přemění se v mořskou vílu nebo se pohodlně čvachtají v dětském bazénu o hloubce 30ti cm. Následně se opět sejdete u jídelního stolu jedné z naších lázeňských restaurací. Na děti se v restauraci myslí také, oblíbenou pochoutkou po vydatném plavání neodmítne nikdo. VODNÍ SVĚT PRO DĚTI V LÁZNÍCH LAA V Lázních Laa jsou děti velmi vítanými hosty. Během masáže, při které se uvolníte a odprostíte od každodenního stresu, se mohou Vaše děti vyřádit v našem vodním světě. V bazén s divokou vodou, na tobogánu Fantasia nebo při tréninku prvního volného plaveckého tempa – náš vodní svět ohromí Vás i Vaše děti. V dětském přehledném bazénu o hloubce 30 cm objeví maličcí neplavci vodní element. I zde se o rozmanitost starají zábavné skluzavky a vodní zvířata. HAPPY BIRTHDAY TO YOU! Narozeniny dítěte jsou něčím zcela výjimečným. Překvapte Vaše dítě úžasnou narozeninovou oslavou v lázních Laa - Hotel & Silent Spa a využijte mnohých zvýhodnění. Bude to nezapomenutelná oslava. BONUS Dárek pro oslavence Vstup zdarma pro oslavence Od 5ti dětí | zvýhodněný tarif Úžasný animační program pro děti Slavnostně dekorovaný narozeninový stůl Narozeninový dort na přání Úžasné narozeninové menu

> Otevírací doba

denně 9:00 - 22:00
24.12. & 31.12. DO 17:00
POSLEDNÍ VSTUP ve 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Laa an der Thaya
Ulice: Thermenplatz 1
Telefon: + 43 2522/84 700 585
E-mail: [email protected]

> Komentáře