Termální lázně - Dětský svět - Laa an der Thaya | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Termální lázně - Dětský svět - Laa an der Thaya

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (6x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nikdo se neumí nadchnout jako dítě. Pobyt v lázních Laa, při kterém toho je na objevení mnoho i pro dospělé, je pro děti mimořádným dobrodružstvím. Náš Dětský svět okřídlí fantazii mnohými skluzavkami, možnostmi ke hraní a vodními animacemi a udělají i z plachých dětí divoké vodní živočichy. Když náš zkušený animátorský tým převezme kormidlo, tak se můžete Vy věnovat sami sobě: Například relaxovat v našem Silent Spa. Mezitím Vaši nejmenší prokáží odvahu na dobrodružném tobogánu „Fantasia“, přemění se v mořskou vílu nebo se pohodlně čvachtají v dětském bazénu o hloubce 30ti cm. Následně se opět sejdete u jídelního stolu jedné z naších lázeňských restaurací. Na děti se v restauraci myslí také, oblíbenou pochoutkou po vydatném plavání neodmítne nikdo. VODNÍ SVĚT PRO DĚTI V LÁZNÍCH LAA V Lázních Laa jsou děti velmi vítanými hosty. Během masáže, při které se uvolníte a odprostíte od každodenního stresu, se mohou Vaše děti vyřádit v našem vodním světě. V bazén s divokou vodou, na tobogánu Fantasia nebo při tréninku prvního volného plaveckého tempa – náš vodní svět ohromí Vás i Vaše děti. V dětském přehledném bazénu o hloubce 30 cm objeví maličcí neplavci vodní element. I zde se o rozmanitost starají zábavné skluzavky a vodní zvířata. FANOUŠCI MOŘSKÝCH VÍL, POZOR! Při plavání s mořskými vílami se Vaše děti ponoří do světa mořských víl a mořských mužů a objeví své vlastní nadpřirozené vodní schopnosti. Je nutná přihláška na telefonu Dětského světa. Doba pro setkání mořských víl je od 14.00 – 16.00 hodin. Termíny: 06.01., 10.02., 03.03., 24.03., 07.04., 12.05., 09.06., 30.06., 02.09., 23.09., 28.10., 18.11., 02.12. Děti do tří let mají volný vstup V „Pondělí pro rodinu“ dostane jedno dítě na jednoho dospělého volný vstup. (Mimo prázdniny a svátky!) O narozeninách mají děti volný vstup (Nezapomeňte průkaz) K narozeninám dostane každé dítě v dětském světě dokonce malý dárek Další výhody získavají držitelé NÖ Familienpass (Rodinný pas Dolní Rakousko) HAPPY BIRTHDAY TO YOU! Narozeniny dítěte jsou něčím zcela výjimečným. Překvapte Vaše dítě úžasnou narozeninovou oslavou v lázních Laa - Hotel & Silent Spa a využijte mnohých zvýhodnění. Bude to nezapomenutelná oslava. BONUS Dárek pro oslavence Vstup zdarma pro oslavence Od 5ti dětí | zvýhodněný tarif Úžasný animační program pro děti Slavnostně dekorovaný narozeninový stůl Narozeninový dort na přání Úžasné narozeninové menu

> Otevírací doba

denně 9:00 - 22:00
24.12. & 31.12. DO 17:00
POSLEDNÍ VSTUP ve 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Laa an der Thaya
Ulice: Thermenplatz 1
Telefon: + 43 2522/84 700 585
E-mail: [email protected]

> Komentáře