Permoniště - zábava a edukace | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Permoniště - zábava a edukace

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.9  (10x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

PERMONIŠTĚ – ZÁBAVA A EDUKACE Permoniště je nový netradiční koncept zábavy a edukace dětí ve věku od tří do osmi let. Těšit se můžete na pohádkově tajemné podzemí Temnosvět , který obývá čaroděj Černoboh a jeho hlídači. Deset částí Temnosvěta návštěvníkům přibližuje pocit života a práce v podzemí. Najdou zde Štolu, Rumpál, Důl, Tavírnu, Nástupiště, Městečko permoníků apod. O největší zábavu v podzemí se postará laserové bludiště Dýmoviště, které nejen že měří návštěvníkům čas průchodu, ale také s nimi komunikuje při každém přerušení laserového paprsku. Expozice Barvosvět symbolizuje dětem prostřednictvím sedmi panoramatických obrazů, sedmi pracovních stánků povolání a řemesel, třech typů moderních kinetickými atrakcí a různých pohybovadel náš současný lidský svět – kontrast přírody, techniky a také financí. To vše bude zahaleno do úkolů nové interaktivní hry Baby Permon, postavené na zvukových panelech.. Volba hry z databáze mnoha nejrůznějších úkolů bude probíhat s podporou umělé inteligence tak, aby se nikdo při návštěvě Permoniště nenudil. Podpora umělé inteligence vytváří neomezenou kombinaci různých úkolů, takže při další návštěvě Permoniště bude hra úplně jiná. Originální kreslený film Permínkovo vyku(k)lení vypráví hlasem Richarda Krajča o dilematu malého Permínka. Zůstane v podzemí, kterému vládnou oslavanští permoni a čaroděj Černoboh nebo se vydá do světa lidí za duhovou vílou Permínou? Je to příběh, který si děti i dospělí návštěvníci zažijí na vlastní kůži. Permoniště je bezprostředně provázáno také s kulturní památkou těžní věže dolu KUKLA, která je srdcem celého Permonia. V ní se připravuje otevření nové expozice „Od černého zlata k zelené energii“, která je pokračováním dalšího příběhu.

> Otevírací doba

Pro rodiny s dětmi otevřeno o víkendech a státních svátcích od 10:00 do 18:00.

Od září do října běží zkušební provoz bez interaktivní hry Baby Permon za zvýhodněné vstupné.
Hra Baby Permon bude spuštěna až po odladění zkušebního provozu od listopadu 2023.
Školy, školky a organizované akce kdykoliv po předchozím objednání.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Oslavany
Ulice: Permonium - zábavní park, Padochovská 31
Telefon: +420 735 130 556
E-mail: [email protected]

> Komentáře