Permonium - zábavní park s příběhem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Permonium - zábavní park s příběhem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.9  (8x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Protože krásné jarní počasí zavládlo tento rok skutečně brzy, rozhodli jsme se letošní sezónu zahájit již první sobotu v dubnu, tedy 5. 4. 2014 od 10,00 hodin. Mottem letošní sezóny je zdravé, hravé a živé Permonium®. Můžete se těšit na nové zajímavé atrakce a nástrahy, které Vám zde místní permoni nachystali. Za novým zážitkem se vydejte naším parkem po stopách vzniku černého uhlí, zabojujte v netradiční Pavoučí pasti – dvouúrovňovém lanovém centru anebo objevte jednoho z šesti oslavanských permonů v zajímavé interaktivní hře Magic Permon, která je inspirovaná soutěží Klíče od pevnosti Boyard. Pro děti předškolního věku jsme nachystali poutavou hru o Ztraceném permoníkovi, za kterou děti čeká tematická odměna. Nezapomeňte navštívit zrekonstruovanou kulturní památku těžní věže dolu KUKLA. Stačí si jen vybrat, jaký zážitek si chcete z PERMONIA odnést! Od letošní sezóny je možno v parku také přespat a to v nové, stylově zařízené ubytovně typu co-hausing, či 2 lůžkových pokojích hotelového typu s možností přistýlky. Na doplnění energie můžete využít nabídky naši hornické kantýny či kavárny s vyhlídkou. Nesmíme zapomenout také na novou nabídku suvenýrů v našem giftshopu. V parku je samozřejmostí moderní technologické vybavení, kvalitní zázemí a vstřícný personál, kde kromě poznání nabízíme aktivně strávený volný čas, a to pro všechny věkové kategorie v duchu rčení Carpe Diem. V průběhu sezony připravujeme několik mimořádných akcí, z nichž první se bude konat 18.4.2014 pod názvem VELKÝ PÁTEK V PERMONIU – zahájení sezóny s velikonočním překvapením. Každou sobotu se můžete také těšit na Permoniádu.

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Oslavany
Ulice: Permonium - zábavní park, Padochovská 31

> Komentáře