Resort Hrubá Voda | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Resort Hrubá Voda

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.4  (45x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Resort Hrubá Voda je volnočasový a hotelový areál v údolí řeky Bystřice. Areál nabízí řadu atrakcí pro všechny věkové kategorie. Můžete se projet na bobové dráze nebo vyzkoušet novinku léta 2020, tubingovou dráhu. Z dalších aktivit doporučíme Kamzíkovu stezku v korunách stromů, trampolíny a bungee trampolíny. Soutěživé návštěvníky jistě nadchne lukostřelba, disc-golf nebo minigolf. Dále nabízíme projížďky na koních okolní přírodou. Nejmenším se bude líbit hřiště skřítka Hrubíka, obsahující vodní svět, labyrint chodeb a dračí hřiště. K občerstvení poslouží dvě restaurace vybavené dětskými koutky. Restaurace u bobové dráhy nabízí rychlé občerstvení a domácí zákusky, v hotelové restauraci ochutnáte moderní českou kuchyni. V obou restauracích čepujeme mimo jiné pivo z minipivovaru Kolštějn. Hotel Hluboký dvůr, který je součástí Resortu Hrubá Voda zaujme širokou nabídkou wellness služeb. Masáže, vstup do saun, bylinkové a solné páry osloví každého. Resort Hrubá Voda musíte prožít a pochopit.

> Otevírací doba

Viz informace na webových stránkách.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Hlubočky
Ulice: Hrubá Voda 21
Telefon: +420 585 100 406
E-mail: [email protected]

> Komentáře