Resort Hrubá Voda | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Resort Hrubá Voda

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

RESORT HRUBÁ VODA je nový moderní areál nejen pro rodiny s dětmi. Součástí resortu je volnočasový park sportu, wellness hotel s doprovodnými službami a ski areál. Resort Hrubá Voda nabízí překrásnou rodinnou bobovou dráhu, vyjížďky na konících, disc-golfové a minigolfové hřiště, bungee trampolíny, lukostřelbu, dětské a víceúčelové hřiště, 2 restaurace s dětskými koutky a dětským menu, saunový svět, masáže a další hotelové a konferenční služby. Park sportu Hrubá Voda je nový moderní areál, který je součástí Resortu Hrubá Voda. Naše služby jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Kromě rodin s dětmi si přijdou na své i bezdětné páry, skupinky přátel nebo aktivní senioři. Z venkovních aktivit na vás čeká celoroční bobová dráha, lyžařský areál se 4sedačkovou lanovkou nebo lyžařská škola. Odpočinout si můžete v restauraci pod svahem či přímo v novém wellness hotelu, který nabízí saunový svět a masáže.

> Otevírací doba

Viz informace na webových stránkách.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Hlubočky
Ulice: Hrubá Voda 21
Telefon: +420 585 100 406
E-mail: [email protected]

> Komentáře