O nás | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kdo jsme

kamsdetmi.com

Milé maminky, milí tatínci, hlídací babičky či tetičky, vítáme vás na našem portálu KAM S DĚTMI, encyklopedii pro rodiče kam s dětmi od A-Z.

V době karantény resp. světové pandemie jsme ale z hodiny na hodinu změnili směr a témata. Denně vám proto přinášíme tipy jak se s dětmi učit, jak si do obýváku přinést trochu té kultury, sdílíme dětská divadelní představení či ukazujeme, co všechno můžete s dětmi doma tvořit.
Naše tipy najdete na webu, na Facebooku i Instagramu. 

Věříme, že se k našemu původnímu tématu zase brzy vrátíme.

 


 

Každý den přinášíme to nejnovější z každého regionu, ale vybírat můžete i z kalendáře dlouhodobých akcí, jako jsou výlety na hrady a zámky, kam s dětmi za sportem nebo v jaké restauraci vás i vaše ratolesti přivítají s úsměvem. 

Akce vybírá naše redakční rada složená z maminek a i vy se můžete podělit o své tipy nebo hlasovat pro vaše oblíbené místo.

Těšit se u nás můžete také na pravidelné soutěže, články a doporučení kam s dětmi.

První nápad na portál se zrodil v hlavě jednoho tatínka, který sám hledal tipy na volný čas pro své děti a nenašel žádný zdroj, kde by byly tipy na jednom místě, a to z celé republiky a různého zaměření. V roce 2006 proto požádal svou tehdejší kolegyni na mateřské dovolené, zda nechce takovou databázi dávat postupně dohromady. Z malého nápadu vznikl projekt, na kterém v současné době pracuje desetičlenný tým rodičů. 

Máte tip kam s dětmi?

Organizujete-li dětský den, zábavné odpoledne nebo vlastníte-li třeba kavárnu s dětkým koutkem, neváhejte akci/místo zalistovat do databáze Kam s dětmi. Nejprve si zkontrolujte, že akce/místo ještě skutečně v našem kalendáři není a následně můžete po registraci resp. přihlášení vše do databáze sami vložit. Tato služba je bezplatná, a proto žádáme o maximální spolupráci. Kontaktujte naši redakci jen v případě, že si přejete využít dalšího zviditelnění (fcb, newsletter, PR článek apod.) nebo pokud potřebujete dříve vloženou akci/místo zaktualizovat. 

Redakce portálu:

Naše redaktorky jsou vám plně k dispozici, pokud chcete akci daného regionu více zviditelnit, zaktualizovat či jinak poradit. Kontaktujte vždy tu redaktorku, která má region na starosti. 

Praha a střední Čechy - Petra Stolínová
[email protected] 

Liberecký, Ústecký a Jihočeský kraj - Monika Mádlová
[email protected]

Karlovarský a Plzeňský kraj - Petra Stolínová
[email protected]

Pardubický a Královehradecký kraj - Dita Balcarová
[email protected]

Moravskoslezský a Olomoucký kraj - Lucie Kopáčková
[email protected]

Jihomoravský, Zlínský kraj a Vysočina - Karolína Nováková
[email protected]

 

Vedení portálu:

V případě vašeho zájmu o dlouhodobou spolupráci (obsahovou, produktovou či mediální), obraťte se na projektovou manažerku projektu Kam s dětmi, Petru Stolínovou: [email protected] 

Máte-li obecný dotaz, připomínku nebo třeba pochvalu, chcete-li se podělit o nějaký zajímavý tip či radu, můžete nás kontaktovat i na [email protected].

 

Zřizovatel:

Portál Kam s dětmi je projektem Kam s dětmi, z.s., IČO: 08958416, sídlo a kontaktní adresa: 

Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1

 

Logo Kamsdětmi.com:

k umístění na propagační materiály je ke stažení zde.

 

Váš tým KAM S DĚTMI