Redakční rada | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Redakční rada

kamsdetmi.com

TUTO STRÁNKU V SOUČASNÉ DOBĚ AKTUALIZUJEME

Naši redakce tvoří maminky ze všech koutů České republiky. Jen tak vám můžeme dávat ty nejlepší tipy kam s dětmi. Seznamte se s naším týmem.


REDAKCE

Petra Stolínová
redaktorka

Petra je druhou pracovně nejstarší členkou týmu a donedávna pracovala pod dívčím jménem Burgerová. Po dvou dětech (Anička-2014 a Jakub-2017) ale přišel čas na změnu. V týmu je pravou rukou Vendule, řeší menší partnery portály, mediální spolupráce a je také po ruce všem ostatním maminkám v týmu.

Maminka Petra vystudovala obchodní akademii a již několik let se pohybuje v reklamním světě a marketingu. Ráda cestuje, jezdí na kole a když má chviličku volného času, ráda si zajde zaběhat nebo si přečte knížku. Miluje teplo a sluníčko, takže když je to možné, tráví spoustu času s dětmi na hřištích a každý rok vymýšlí, kam by se s rodinou mohli vydat do zahraničí.

[email protected]

 

Petra Kottová
redaktorka pro Prahu, Střední Čechy 

Petra se narodila a vyrostla na pražském sídlišti, možná i proto ji to vždy táhlo do přírody, kam s rodiči často vyrážela. Lásku k přírodě, sportu, touhu poznat nepoznané a zažít dobrodružství se také snaží předat svým dvěma synům (2014 a 2017), což se jí snad daří.

Po studiu na vyšší odborné škole bankovní ji bylo hned jasné, že v bance ji štěstí nečeká a tak po několika pracovních zkušenostech zakotvila v oboru správy nemovitostí, kde se více než 10 let starala o pohodlí nájemců. Vysoké pracovní tempo vyměnila za ještě zběsilejší kolotoč péče o děti, ale protože kontakt s pracovním světem jí začal chybět, je velmi ráda, že může být součástí projektu “Kam s dětmi” a věnovat se tomu, co ji baví - tedy objevování, a spojit příjemné s užitečným.

[email protected]

 

 

Lenka Štádlerová
redaktorka pro Plzeňský a Karlovarský kraj

Lenka se narodila v Plzni, kde vystudovala gymnázium. Poté absolvovala Zdravotně sociální fakultu a v oblasti zdravotnictví pak působila několik let, během kterých si své vědomosti  rozšiřovala i studiem fakulty Ekonomické. V současnosti je na rodičovské dovolené se svou mladší dcerou Kateřinou (2015) a užívá si její nadšení pro jakýkoliv pohyb a společenskou zábavu.

Dcera Ema (2009) je pak nadšenou skautkou milující matematiku, logiku a různé tvůrčí činnosti.

Ráda cestuje a poznává nová místa a toho se nechtěla vzdát ani s narozením dětí. Sice se trošku změnily a dětem přizpůsobily cílové destinace, ale i tak je mnohdy překvapena, co všechno děti zvládnou a co se jim líbí. A právě děti ji přivedli  i k dalšímu koníčku - geocachingu - je to zábava pro celou rodinu. Stejně tak mají doma rádi společné projížďky na kole či na kanoi nebo horskou turistiku, a samozřejmě výlety s přáteli.

[email protected]

 

 

Lucie Kopáčková
redaktorka pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj

Maminka Lucie pochází z Ostravy. Lucka již na základní škole chtěla být učitelkou nebo novinářkou. Práce učitelky se jí splnila hned po vystudování vysoké školy, kdy začala učit češtinu a dějepis na Střední zahradnické škole v Ostravě. V roce 2015 se jí narodila dcera Simonka a o dva roky později dcera Sabinka, takže Lucka je nyní na mateřské dovolené, kterou tráví velmi aktivně – s holčičkami, manželem a mopsíkem Teddíkem jezdí často na výlety a navštěvují zajímavá místa ve svém okolí. Manžel rád fotí, takže všechny zážitky pečlivě dokumentuje. Lucka se naopak věnuje scrapbookingu a pro děti tvoří z fotek project-life alba. S manželem Honzou jsou také sportovní nadšenci, jezdí na kole a běhají.

Když Lucka viděla, že tým KSD shání posilu v Moravskoslezském
a Olomouckém kraji, vzpomněla si na svůj sen z dětství stát se novinářkou
a díky týmu „Kam s dětmi“ se jí to nyní splnilo.

[email protected]