Redakční rada | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Redakční rada

kamsdetmi.com

Naši redakce tvoří maminky ze všech koutů České republiky. Jen tak vám můžeme dávat ty nejlepší tipy kam s dětmi. Seznamte se s naším týmem.


REDAKCE

Vendula Dittrichová
ředitelka projektu

Maminka Vendula se po absolvování Vysoké školy ekonomické věnovala několik let sportovnímu marketingu, který ji byl vzhledem k jejímu pozitivnímu vztahu ke sportu velmi blízký. S příchodem miminka se ale, jak to tak bývá, všechno změnilo.

I přes péči o malou Elizabeth (2010) ale hledala alespoň částečné uplatnění svých znalostí v marketingu. Proto se již před osmi lety přidala do projektu Kam s dětmi. Po necelých třech letech se jí narodil Šimon (2012). Jak rostly děti, rostl i projekt Kam s dětmi. Z malého webu se stal celorepublikový portál, který Vendula v současné době vede, má starosti strategické plánování, partnery portálu, mediální partnerství, propagaci a v neposlední řadě tým maminek, které jí s portálem pomáhají.

Po dvou pauzách se opět vrátila i ke svým velkým láskám - sportu a hudbě a vede k nim i své děti.
A když má čas, utíká s rodinou nimi do hor, které jsou jí druhým domovem.  

[email protected]

 

Petra Stolínová
redaktorka

Petra je druhou pracovně nejstarší členkou týmu a donedávna pracovala pod dívčím jménem Burgerová. Po dvou dětech (Anička-2014 a Jakub-2017) ale přišel čas na změnu. V týmu je pravou rukou Vendule, vypomáhá s vedením redakce, se sociálními sítěmi, plněním partnerů a má na starosti sekci knih.

Maminka Petra vystudovala obchodní akademii a již několik let se pohybuje v reklamním světě a marketingu. Ráda cestuje, jezdí na kole a když má chviličku volného času, ráda si zajde zaběhat nebo si přečte knížku. Miluje teplo a sluníčko, takže když je to možné, tráví spoustu času s dětmi na hřištích a každý rok vymýšlí, kam by se s rodinou mohli vydat do zahraničí.

[email protected]

Petra Kottová
redaktorka pro Prahu, Střední Čechy a Jihočeský kraj

Petra se narodila a vyrostla na pražském sídlišti, možná i proto ji to vždy táhlo do přírody, kam s rodiči často vyrážela. Lásku k přírodě, sportu, touhu poznat nepoznané a zažít dobrodružství se také snaží předat svým dvěma synům (2014 a 2017), což se jí snad daří.

Po studiu na vyšší odborné škole bankovní ji bylo hned jasné, že v bance ji štěstí nečeká a tak po několika pracovních zkušenostech zakotvila v oboru správy nemovitostí, kde se více než 10 let starala o pohodlí nájemců. Vysoké pracovní tempo vyměnila za ještě zběsilejší kolotoč péče o děti, ale protože kontakt s pracovním světem jí začal chybět, je velmi ráda, že může být součástí projektu “Kam s dětmi” a věnovat se tomu, co ji baví - tedy objevování, a spojit příjemné s užitečným.

[email protected]

 

Denisa Hamplová
redaktorka pro Liberecký a Ústecký kraj

Denisa se narodila v Děčíně a vystudovala vysokou školu v Ústí nad Labem se zaměřením na regionální a lokální rozvoj. V roce 2013 se jí narodila dcera Sofie. Na rodičovské dovolené se začala intenzivně zajímat o zdravé stravování a cvičení. Po ukončení rodičovské dovolené se proto rozhodla pracovat ve fitness centru. Denisa je opravdu sportovní typ, kromě fitness má ráda TRX, jízdu na kole a nebojí se vylézat i ferraty. Ráda čte severské detektivky.

Manžel tráví půl roku pracovně v zahraničí, tzn. 14 dní doma/14 dní mimo domov. Proto když se doma sejde celá rodina, vyráží společně objevovat nová místa, ať už na kole, pěšky, vlakem, nebo autem.

[email protected]

 

Lenka Štádlerová
redaktorka pro Plzeňský a Karlovarský kraj

Lenka se narodila v Plzni, kde vystudovala gymnázium. Poté absolvovala Zdravotně sociální fakultu a v oblasti zdravotnictví pak působila několik let, během kterých si své vědomosti  rozšiřovala i studiem fakulty Ekonomické. V současnosti je na rodičovské dovolené se svou mladší dcerou Kateřinou (2015) a užívá si její nadšení pro jakýkoliv pohyb a společenskou zábavu.

Dcera Ema (2009) je pak nadšenou skautkou milující matematiku, logiku a různé tvůrčí činnosti.

Ráda cestuje a poznává nová místa a toho se nechtěla vzdát ani s narozením dětí. Sice se trošku změnily a dětem přizpůsobily cílové destinace, ale i tak je mnohdy překvapena, co všechno děti zvládnou a co se jim líbí. A právě děti ji přivedli  i k dalšímu koníčku - geocachingu - je to zábava pro celou rodinu. Stejně tak mají doma rádi společné projížďky na kole či na kanoi nebo horskou turistiku, a samozřejmě výlety s přáteli.

len[email protected]

 


Michaela Řezaninová
redaktorka pro Pardubický a Královéhradecký kraj

Maminka Míša pochází z Ostravy, kde žila až do nástupu na vysokou školu – Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V Brně poznala svého budoucího manžela, původem ze Znojma, a spolu se odstěhovali nejprve do Poličky a následně do Svitav v Pardubickém kraji. Nejen proto, že má rodinu a známé roztroušené po celé České republice, je Míšiným největším koníčkem cestování. Každoročně alespoň jednu dovolenou věnuje objevování České republiky, i když s manželem ochutnali i exotické destinace Asie a Afriky.

Cestovatelské a objevitelské založení zdědil i syn Matěj (2018), který od malinka miluje lidi a nová místa. Míša tedy ráda využila možnosti připojit se do týmu Kamsdetmi.com, kde využije jak nadšení pro cestování, tak zkušenosti z oblastí personalistiky a vzdělávání, kterým se věnovala před mateřskou dovolenou.

[email protected]


Vendula Kolaříková
redaktorka pro Jihomoravský, Zlínský kraj a Vysočinu

Vendula, dvojnásobná maminka, vystudovala Ekonomicko-správní fakultu MU. Po ukončení studia se ovšem vydala jiným směrem a již několik let pracuje v oblasti personalistiky. Na mateřskou dovolenou s Eliškou (2015) nastupovala z pozice vedoucí pobočky personální agentury. I po narození dcery se ale rozhodla kolegům občas vypomoct a zůstat tak aktivní v oboru. Veškeré víkendy a volný čas ovšem patří rodině, která se v prosinci 2016 rozrostla o syna Matěje.

Jelikož Vendula velmi ráda plánuje, kam do přírody či na jakou akci s dětmi vyrazí, a ráda se o své tipy dělí s přáteli, možnost účasti na projektu Kamsdetmi.com pro ni byla jasnou volbou. Jejím největším koníčkem je tedy turistika, cestování a poznávání krás nejen České Republiky, ale i zbytku světa. Ze zahraničních zemí ji nejvíce uchvátilo Slovinsko a Nový Zéland. Kromě toho také ráda zajde do kina a přečte si napínavou detektivku.   

Protože máme v redakci dvě nositelky jménem Vendula, tu jihomoravskou poznáte v článcích a na facebooku pod "Vendy".

[email protected]

 

Lucie Kopáčková
redaktorka pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj

Maminka Lucie pochází z Ostravy. Lucka již na základní škole chtěla být učitelkou nebo novinářkou. Práce učitelky se jí splnila hned po vystudování vysoké školy, kdy začala učit češtinu a dějepis na Střední zahradnické škole v Ostravě. V roce 2015 se jí narodila dcera Simonka a o dva roky později dcera Sabinka, takže Lucka je nyní na mateřské dovolené, kterou tráví velmi aktivně – s holčičkami, manželem a mopsíkem Teddíkem jezdí často na výlety a navštěvují zajímavá místa ve svém okolí. Manžel rád fotí, takže všechny zážitky pečlivě dokumentuje. Lucka se naopak věnuje scrapbookingu a pro děti tvoří z fotek project-life alba. S manželem Honzou jsou také sportovní nadšenci, jezdí na kole a běhají.

Když Lucka viděla, že tým KSD shání posilu v Moravskoslezském
a Olomouckém kraji, vzpomněla si na svůj sen z dětství stát se novinářkou
a díky týmu „Kam s dětmi“ se jí to nyní splnilo.

[email protected]