Klub | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klub Kam s dětmi

kamsdetmi.com

Přihlaste se do klubu přátel a fanoušků portálu Kam s dětmi a užívejte si spoustu výhod, které všem členům klubu nabízíme.

 1. SOUTĚŽE

  Registrací získáváte možnost zúčastnit se všech soutěží, které pořádáme. Příspěvky neregistrovaných soutěžících jsou neplatné.

 2. SLEVY PARTNERŮ

  Jako člen/ka klubu můžete využívat jedinečné akce a slevy našich partnerů. Jde o slevy na zboží a služby, akční vouchery, akce 1+1 atd.

 3. VKLÁDÁNÍ AKCÍ

  Jako člen/ka klubu máte možnost vkládat do databáze akce a místa pro rodiny s dětmi. Ať už jste pořadatelem nebo se chcete podělit s ostatními, díky vaší aktivitě se stáváte spolutvůrcem tohoto portálu a za to vám patří velký dík. Zalistování všech akcí do databáze je zcela zdarma.

 4. NEWSLETTER

  Díky našim pravidelným newsletterům, které zasíláme členům klubu, se jako první dozvíte o zajímavých tipech kam s dětmi, o novinkách na Kam s dětmi, o soutěžích a nic vám už neunikne.

  Z Klubu Kam s dětmi se můžete samozřejmě kdykoli odhlásit, ztratíte pak ale možnost s námi soutěžit, využívat akcí partnerů, vkládat akce a dostávat pravidelné víkendové tipy. O své osobní údaje se bát nemusíte, dbáme jejich ochrany. Naše Zásady ochrany osobních údajů si můžete přečíst ZDE.