Karolinská pouť | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Karolinská pouť

> Termín

29.6.2019 - 9.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte to roztočit na letošní Karolinskou pouť. Startuje ve čtvrtek 29. června a potrvá až do 9. července. Za nákup nad 200 Kč rozdáváme volňásky na atrakce. Přivítejte prázdniny pořádnou jízdou! Adrenalinové, vodní, extrémní, strašidelné i vyhlídkové atrakce zaplaví od 29. června do 9. července prostranství mezi naším centrem a Trojhalím. Tešit se můžete na více než 20 pouťových atrakcí. Jako partner Karolinské pouti poskytujeme speciální akci na „volňásky“. Za každých 200 korun utracených od čtvrtku 29. 6. do neděle 9. července u nás v centru získáte po registraci v Infostánku vstupenku na libovolnou atrakci zdarma. Jedna osoba může vyměnit účty za maximálně 4 kusy vstupenek na pouťové atrakce v průběhu konání pouti. Účtenky se nedají sčítat a nelze za nákup vyšší než 800 Kč směnit více než 4 kusy „volňásků“. Počet vstupenek je limitovaný a neplatí pro výměnu za účty z hypermarketu Albert. Kompletní znění pravidel ZDE. SEZNAM ATRAKCÍ: Extreme Reaktor Break Dance Lavice Casino Autodrom Létající Donaldy Dětský vláček Mimoni Dětskou manéž Aquazorbing Nafukovacího žraloka Aero Trampolíny Strašidelný hrad Skákací hrad Twister Bobovou dráhu Mini jeepy

> Otevírací doba

9:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Jantarová 3344/4 702 00, Ostrava 2
Telefon: +420 596 155 002
E-mail: [email protected]

> Komentáře