Sladovna Písek - galerie hrou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sladovna Písek - galerie hrou

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.6  (17x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na cedulky „Prosíme, nesahat!“ zapomeňte. Ty nejlepší expozice ožijí právě pod vašima rukama! Písecká Galerie hrou Sladovna, která se v posledních letech stala báječným místem pro rodiny s dětmi, oslavila v loňském roce deset let od svého otevření a pro své návštěvníky i nadále chystá bohatý program. Nejžhavější novinkou, kterou ve Sladovně najdete, je unikátní výstava Cesta do mytologie. Zážitková, herní expozice, kde se děti v divadelních kulisách samy ponoří do světa mytologie. Pokusí se osvobodit jednorožce, porazit bazilišky a v kůži mořských panen poplavou na ostrov vlkodlaků. Pakliže se jim podaří zasadit semínko nového života, je tu určitá šance, že spatří i bájného fénixe. Ve Sladovně najdete také obří dřevěné Mraveniště s desítkami metrů chodeb, mnoha komůrkami, mosty, úkryty, se skluzavkou, jezdícími mravenci, audiovizuálními efekty a hromadou dalších překvapení. Mraveniště se ve své původní verzi stalo nejoblíbenější a nejnavštěvovanější výstavou Galerie hrou a nyní je ještě lepší. Zkrátka nepřijdou ani milovníci dětské knižní ilustrace, pro které máme v Písku celé patro věnované dnešním i historicky prověřeným ilustrátorům a dobře se u nás budou cítit i úplně ty nejmenší děti, které si mohou vyhrát ve fantastickém herním prostoru - v Pilařišti. Těšíme se na vás!

> Otevírací doba

Do 30. června
Po: zavřeno
Út až So: 9 -18
Ne: 9 - 17

Červenec a srpen
Po až Ne (celý týden každý den): 9 - 18

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Písek
Ulice: Velké náměstí 113/1
Telefon: 387 999 997
E-mail: [email protected]

> Komentáře