Sladovna Písek - galerie hrou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sladovna Písek - galerie hrou

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (22x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na cedulky „Prosíme, nesahat!“ zapomeňte. Ty nejlepší expozice ožijí právě pod vašima rukama! Písecká Galerie hrou Sladovna nabízí stálé expozice i dočasné interaktivní výstavy. Nejnovější výstava má název JAN A JAK DÁL a zažijete v ní nevšední cestu běžně nepřístupnými místy galerie. Návštěvník zažije cestu Komenského životem z Naardenu k Uherskému Brodu, od smrti k narození, navštíví Laboratoř jeho díla. Projde studnou poznání a jeho kroky povedou do obrazu světa a sebe… najde tam to, co hledá? Ve Sladovně najdete také obří dřevěné Mraveniště s desítkami metrů chodeb, mnoha komůrkami, mosty, úkryty, se skluzavkou, jezdícími mravenci a hromadou dalších překvapení. Mraveniště se ve své původní verzi stalo nejoblíbenější a nejnavštěvovanější výstavou Galerie hrou a nyní je ještě lepší. Zkrátka nepřijdou ani milovníci dětské knižní ilustrace, kteří najdou v Písku celé patro věnované dnešním i historicky prověřeným ilustrátorům a dobře se ve Sladovně budou cítit i úplně ty nejmenší děti, které si mohou vyhrát ve fantastickém herním prostoru – v Pilařišti. Dočasná výstava ZACHUCHLENO, inspirovaná slavnou počítačovou hrou CHUCHEL, pak potěší všechny děti do 8 let i jejich dospělé. Oživte Chuchla a zažijte na vlastní kůži jeho dobrodružství! Pomozte mu splnit několik úkolů a úspěšně dojít do cíle. Těšíme se na vás! Zdroj fotografií: galerie Sladovna Výstavy fungují na principu časových bloků, návštěvníkům doporučujeme zakoupit si vstupenku předem na www.sladovna.cz

> Otevírací doba

v období červenec-srpen máme otevřeno denně
(výstavy jsou přístupné v časových blocích vypsaných na webu) od 9 do 18 hodin.

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Písek
Ulice: Velké náměstí 113/1
Telefon: 387 999 997
E-mail: [email protected]

> Komentáře