Permonium - zábavní park pro celou rodinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Permonium - zábavní park pro celou rodinu

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

3.6  (8x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků - park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi. Zábavní park je určený nejen pro dospělé, pro které jsou připraveny dovednostní i vědomostní úkoly, ale i pro děti. V jednotlivých atrakcích se odehrává interaktivní hra "Magic Permon", řízená pomocí moderních informačních technologií. Návštěvník zde může na své trase zažít příběh jednoho ze šesti oslavanských permonů. Každá ze šesti tras skrývá přibližně 26 atrakcí, lidé si mohou vybrat ze tří různých úrovní náročnosti. Indicie k úkolům zadávají přímo permoníci. Čekají je čtyři typy úkolů – adrenalinové v lanovém centru, fyzické, vědomostní o historii hornictví a dovednostní. Poslední desátý úkol je pro všechny společný – sjezd z těžební věže do dolu Kukla. Každý návštěvník má tři životy, a když nenajde kód, přichází o jeden. Pokud zvládne splnit všechny aktivity, vyhrává poklad. Velkou atrakcí je také zrekonstruovaná těžební věž Kukla vysoká čtyřicet metrů, která kromě výhledu láká na oslavanské pověsti.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Oslavany
Ulice: Padochovská 31
Telefon: 546 492 394
E-mail: [email protected]

> Komentáře