Koupaliště Džbán | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Džbán

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Koupaliště Džbán je venkovní koupaliště na okraji Prahy 6 - Vokovicích vedle přírodní rezervace Divoká Šárka. V areálu se nachází stánky s občerstvením, toalety, rozlehlé parkoviště a k ubytování je možné využít nedaleký kemp. Milovníci nudismu zde pro sebe naleznou velmi oblíbenou pláž. Vodní nádrž v údolí Šáreckého potoka slouží k rekreačním účelům a pro rybolov. Džbán byl vybudován v letech 1966 až 1971 na Litovicko-Šáreckém potoce v Praze 6. Koupaliště má dvě části: klasickou a nudistickou, obě koupaliště oddělují nápisy. Textilní část je na východní straně - blíže ke kempu. Nudistická pláž leží směrem od Divoké Šárky. Pláže jsou přístupné od 10 do 19 hodin. Přírodní nádrž má štěrkové dno, travnaté pláže a pozvolný vstup do vody, který je vhodný i pro malé děti. Vodní nádrž Džbán je přístupná všem zájemcům nejen o koupání, ale také o opalování v klidném prostředí. Na Džbáně si můžete zpestřit den zapůjčením loďky a různými sporty - plážovým volejbalem, fotbalem či frisbeem. Ke kvalitnímu koupališti neodmyslitelně patří i stánky s nápoji i občerstvení a rozlehlé parkoviště. Jestliže vám jednodenní pobyt na pláži nestačí můžete využít nedaleko umístěný Kemp Džbán ve kterém je kromě stanového prostoru vyhrazena i část pro karavany. Celý areál kempu o rozloze 4,5 ha je oplocen, s travnatým povrchem. Samozřejmostí je wi-fi připojení po celém kempu. Celý areál kempu o rozloze 4,5 ha je oplocen, s travnatým povrchem, pobyt se psy je povolen. Pro vaši bezpečnost zde v noci funguje uzamykatelná hlavní brána, během hlavní sezony v kempu zajištěna noční ostraha. Na koupaliště se dostanete z centra města vlastním automobilem nebo MHD - tramvají č. 5 a 20, do zastávky Divoká Šárka a dále po červené značce prudce s kopce cca 500 m.

> Otevírací doba

8:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6 - Vokovice
Ulice: Na Džbánu 560

> Komentáře