Oranžové hřiště Praha 13 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Praha 13

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V listopadu 2007 proběhlo v pražské čtvrti Lužiny slavnostní otevření hned tří dětských hřišť. Komplex hřišť byl vybudován díky příspěvku Nadace ČEZ v hodnotě 2 miliony korun. Rodiče s dětmi z lužinského sídliště mají k dispozici hned tři dětská hřiště. Nahradí tak dřívější prostory, které již neodpovídaly požadavkům na bezpečnost hry a hygienu. Dvě hřiště jsou navíc opatřena plotem, který má zamezit vstupu psů. První hřiště je vybaveno přesně pro potřeby dětí ve věku 3 – 6 let, nachází se zde prolézací domek se skluzavkou a pérové houpačky a tabule na malování. Druhé hřiště mohou navštěvovat starší děti (5 – 7 let), pro které zde byla vybudována větší prolézačka se skluzavkou nebo dvojitá houpačka. Poslední hřiště je určeno pro děti do 9 let. Ty si mohou hrát na prolézačce, pískovišti a několika pérových houpačkách. Veškeré herní vybavení je zhotoveno z kvalitních materiálů odpovídající požadavkům EU a zároveň pro děti v přitažlivém barevném provedení.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 13
Ulice: Holyšovská

> Komentáře