Kam s dětmi za pohádkovými bytostmi? Koukněte na naše tipy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nápověda na vkládání vašich tipů

Informace o akci
Obrázek akce:
Jméno autora fotografie:
Email autora fotografie:
Název akce:
Kraj:
Město:
Ulice a č.p.:
Telefon:
E-mail:
WWW stránky:
Termín akce: Od:
Do:
Otevírací doba:
Kategorie:


Doporučeno pro:
Dlouhodobé akce:Krátkodobé akce:
Mini popis (na HP):
Krátký popis:
Kompletní popis:

Kam s dětmi za pohádkovými bytostmi? Koukněte na naše tipy

Zkuste se s dětmi během prázdnin vydat za pohádkovými bytostmi. Vybrali jsme pro vás místa, kde čekají strašidla, čerti, skřítci a další všemožné pohádkové postavičky. Najdete je v podzemí, mají dokonce svoji vesničku nebo i park.

Pohádkové rejdiště na Starých Hradech

Pohádkové bytosti ožívají na Starých Hradech každý den po celý rok a vtáhnou vás do svých her a radovánek. Každou sobotu a neděli od konce května do září a každou středu o letních prázdninách jsou pro vás na nádvoří hradu a zámku připraveny soutěže a hry s opravdovými pohádkovými bytostmi. Přijeďte si pohrát s princeznou a čarodějnicí, nakrmte naše obry a zkuste si čertovský závod s pekelnými vidlemi. Nemine Vás sladká odměna a hlavně spousta zábavy!

Pohádkové neděle na zámku V Dětenicích

Přijďte si zasoutěžit s Bobem a Bobkem, čertem, babou jagou nebo s čarodějnicí Žizeldou. Veselé soutěže pro malé i větší děti, a pro vítěze krásné dárečky. Kromě soutěžení si můžete zaskákat na trampolíně, zhoupnout se na houpačce, posedět u Zámecké cukrárny a ochutnat domácí dezerty a limonády.

Pohádkové podzemí Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou nabídne další skvělou atrakci pro malé i velké! Jedná se o stálou expozici pohádkových bytostí, s doprovodným programem (kvízy, interaktivními panely, optickými klamy). Spleť podzemí Loveckého zámečku Ohrada poskytla útočiště pohádkovým bytostem. Koho, že v podzemí najdete? To už musíte zjistit sami.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Co vše v Pohádkové vesničce uvidíte? Například stylový domeček sedmi trpaslíků a jejich kamarádky Sněhurky, neobvyklou stavbičku s doškovou střechou, podepřenou dřevěnými trámky, kterou si vystavěl Rákosníček, mlýn s typickým mlýnským kolem, domeček neposedného Budulínka, útulnou chaloupku Karkulky, kde potkáte i ochočeného vlka, vykotlaný pařez Křemílka a Vochomůrky nebo pohádkový domek loupežníka Rumcajse a jeho rodinky.

Pohádková stezka v lesích u Hradce Králové

Vydejte se s dětmi na pohádkové putování královéhradeckými lesy. Potkáte zde draka Větvičku, borůvkovou vílu a další postavičky vyřezávané ze dřeva. K tomu se dozvíte spoustu zajímavých věcí o stromech, zvěři a lesním hospodářství.

Pohádková říše Fábula

Nevíte, kam s dětmi na výlet? Hledáte zajímavý program na víkend? Běžná zábava pro děti už ty vaše moc nebere? Tedy přímo pro vás je zábavní park Pohádková říše FÁBULA ideální tip pro rodinný výlet, a to za každého počasí. Program pro děti i dospělé je totiž připraven pod střechou, venku i v chládku prastarých budov Pohádkové říše.

Houbový park Roseč a Ráj skřítků v Roseči

V Houbovém Parku se můžete vydat na dobrodružnou expedici do světa skřítků, dinosaurů, pohádkových bytostí, houbiček a také do vesmíru! Interaktivní park s mnoha hrami, soutěžemi a atrakcemi pro celé rodiny.

Telčský dům – pohádkový a mašinkový

Starobylé sklepení, jedinečnou výstavu, modely vláčků a železnic a spoustu zábavy v Městečku skřítka Telčáka - to vše a mnoho dalšího uvidíte a zažijete, pokud zavítáte do Telčského domu.

Pohádková kovárna Selibov

U nedalekého Tálínského rybníka si dali uprostřed malebné vesničky Selibov dostaveníčko čerti, hastrmani, víly, skřítci a další pohádková havěť. Kdo je chce ale spatřit na vlastní oči, musí sebrat odvahu a vstoupit do tajemné Pohádkové kovárny. Budete moc překvapení až zjistíte, jak se v kovárně zabydleli nejen vodníci, ale také pekelníci všeho druhu!!

Pohádkový statek

Už jste někdy byli na statku a ještě k tomu pohádkovém? Jeden takový najdete kousek od Rokycan. Usídlily se tady pohádkové bytosti všeho druhu. Nechte se vtáhnout do světa pohádek, pověstí, kouzel, řemesel a historie v krásném prostředí starobylého venkovského obydlí.

Pohádková stezka Malou Úpou

Jezdíte v létě na hory? V Malé Úpě na Vás čeká deset zastavení s pohádkami. Trasa je sice dlouhá 17 kilometrů, ale výlet si můžete rozdělit na několik dní. Užijete si krásnou přírodu a budete se určitě bavit všichni.

Pohádkový peklo Čertovina

Třípatrová budova má tvar obrácené lodi a pod ní se rozkládá pekelná říše do hloubky 12 metrů. V rámci zábavního programu „Vrátný čert Vytřas provází“ okusíte, jak život v Pekle vypadá. Čertů je v pekle požehnaně, ale pekelný kníže je jen jeden. V trůnním sále se můžete setkat se samotným Luciferem, který je převáží na váze hříchů a jejich jména si pečlivě zapíše do knihy hříchů. A to rozhodně není všechno!

Pohádková země Brčálník

Na Pohádkové stezce se na 12ti zastaveních vypráví část příběhu „Putování Pohádkovou zemí“ známé autorky pohádkových knížek Vítězslavy Klimtové. Děti vstoupí pohádkovou bránou do pohádky a vydají se hledat ztraceného skřítka Postelníčka.

Pohádkový sklep strašidel

Přijďte strávit pohádkové odpoledne do Ostravy. Naleznete zde  pět strašidelných komnat - Pavoučí místnost, Peklo, Pirátský ostrov, Síň plná skřítků a strašidel a Pohádkové říše. Můžete se dále setkat se zazděnou princeznou nebo se ocitnout v břiše draka. Prohlídková trasa je ozvučená a zpestřena tak, aby se vyhnula negativnímu hororovému působení.

Tajemné sklepení v Mikulově

Vstupte do labiryntu dějin, pověstí a vyprávění. Duchové a strašidla vás navedou na cestu po tajemných místech pověstí a pokusí se i ty největší strašpytlíky přesvědčit, že se jich nemusí bát. Čeká na vás zakletá princezna, rarášek, čarodějnice i čerti, kostlivci i víly. Můžete si vyzkoušet odvahu v čarodějné kuchyni při kouzlení v magických váčcích, skládání kostry, chytání netopýrů a vyzkoušet si různé kostýmy a paruky v interaktivní části výstavy.


Spoustu dalších tipů, kam s dětmi nejen za pohádkovými bytostmi, najdete na www.kamsdetmi.com.

6. 8. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře