Rodinný zábavní park Fábula | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný zábavní park Fábula

Foto: Lucie Kružíková

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen

> Hodnocení

1.9  (108x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zážitkový park Fábula je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Společně se přenesete do světa originálního humoru živých pohádkových bytostí. Zábava, vědomosti, kreativa, dobrodružství. Nevíte, kam s dětmi na výlet? Hledáte zajímavý program na víkend? Chcete osvědčený tip? Přímo pro vás je zábavní park Fábula ideální pro rodinný výlet, a to za každého počasí. Již šestým rokem. Program pro děti i dospělé je totiž připraven pod střechou, venku i v chládku prastarých budov této pohádkové říše. Projdete bránou a jste ve světě, který vám dobije energii a bránici rozhýbá tak, že ji budete cítit ještě na konci léta. Zažijte pravou českou pohádku na vlastní kůži, adrenalin na únikovce nebo nekončící zábavu v obřích společenských hrách, dobrodružství v bludišti, tvoření v dílnách. Putování za pokladem - živé pohádkové bytosti - čert, ježibaba a další bydlí v kouzelném ztraceném světě. Vy je během svého putování potkáte a zjistíte, co si např. myslí o pozemšťanech. Zároveň objevíte tajemné indicie z pohádkového příběhu. - Úniková hra "Útěk ze žaláře" - Igráček - interaktivní výstava - světové časy, uzlování a další -Tvořivé dílny, které zaručeně zabaví nejen děti a to na opravdu dlouhou dobu- Mini ZOO, kde se děti mohou setkat s klasickými venkovskými zvířátky (králíčci, prasátka, kozy..) - Obří společenské hry - hrací desky na zemi a velké figurky? To je teprve zábava! - Království hlavolamů, pro malé, větší i největší - Letní amfiteátr plný kulturních programů a divadel - Venkovní dětská hřiště a vnitřní dětské herny - Pikniková loučka, kde si můžete se svými ratolestmi odpočinout - Střelnice, vyzkoušejte si střelbu z kuše - Pohádkový betlém - Zámecké bludiště - najdete cestu ven? Úkoly a nápovědy vám jistě pomohou! - Fotokoutek a půjčovna kostýmů, chce být vaše dcerka princeznou? u nás klidně být může! - Stylový Hostinec u loupěžníka Bambitky pro všechny vyhladovělé pocestné. Bývalý přístavek vazební věznice. - Svět panenek - Pohádkové kino - Cukrárna se spoustou zákusků a výbornou kávou - Občerstvení u Otesánka nabídne dětem nejen francouzské palačinky, ale i langoše a hranolky

> Otevírací doba

květen,červen: snížené vstupné. PO-PÁ, školní výlety(po rezervaci), SO-NE, veřejnost, 10:00-18:00, k občerstvení cukrárna.
červenec, srpen, denně, 10:00-18:00, Hostinec-11.30-17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Kamenice nad Lipou
Ulice: Masarykova 362
Telefon: 602456289
E-mail: [email protected]

> Komentáře