ZÁŽITKOVÝ ZÁBAVNÍ AREÁL FÁBULA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ZÁŽITKOVÝ ZÁBAVNÍ AREÁL FÁBULA

Foto: Lucie Kružíková

> Fotogalerie

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

1.9  (108x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zážitkový park Fábula je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Společně se přenesete do světa originálního humoru živých pohádkových bytostí. Zábava, vědomosti, kreativa, dobrodružství. Nevíte, kam s dětmi na výlet? Hledáte zajímavý program na víkend? Chcete osvědčený tip? Přímo pro vás je zábavní park Fábula ideální pro rodinný výlet, a to za každého počasí. Již šestým rokem. Program pro děti i dospělé je totiž připraven pod střechou, venku i v chládku prastarých budov této pohádkové říše. Projdete bránou a jste ve světě, který vám dobije energii a bránici rozhýbá tak, že ji budete cítit ještě na konci léta. Zažijte pravou českou pohádku na vlastní kůži, adrenalin na únikovce nebo nekončící zábavu v obřích společenských hrách, dobrodružství v bludišti, tvoření v dílnách. Ať už přijedete ráno nebo odpoledne. Až už slunce pálí nebo prší…V průběhu celého dne je tu pro vaše děti zkušený animátor, který má v roli pohádkové bytosti připraven pestrý program. Hraje si s nejmenšími v herně, učí je loutkovému divadlu, střílí z luku či kuše, zpívá s nimi písničky, soutěží a pořádá turnaje, maluje na obličej… Letošní novinkou je Strašidelné bludiště Park Fábula pro vás letos připravil zbrusu nový zážitek! Máte-li dost odvahy, je tato atrakce jako stvořená přímo pro vás! Nebojte, nikdo vás zde nebude děsit nebo lekat. Napětí to ale bude pořádné. Najdete cestu ven ze spletitých uliček plných hejkalů, ježibab, kostlivců, duchů a dalších nadpozemských bytostí? Na co se dále můžete těšit? Putování za pokladem - živé pohádkové bytosti - čert, ježibaba a další bydlí v kouzelném ztraceném světě. Vy je během svého putování potkáte a zjistíte, co si např. myslí o pozemšťanech. Zároveň objevíte tajemné indicie z pohádkového příběhu. - Úniková hra "Útěk ze žaláře" -Tvořivé dílny, které zaručeně zabaví nejen děti a to na opravdu dlouhou dobu- - Mini ZOO, kde se děti mohou setkat s klasickými venkovskými zvířátky (králíčci, prasátka, kozy..) - Obří společenské hry - hrací desky na zemi a velké figurky? To je teprve zábava! - Království hlavolamů, pro malé, větší i největší - Letní amfiteátr plný kulturních programů a divadel - Venkovní dětská hřiště a vnitřní dětské herny - Pikniková loučka, kde si můžete se svými ratolestmi odpočinout - Střelnice, vyzkoušejte si střelbu z kuše - Zámecké bludiště - najdete cestu ven? Úkoly a nápovědy vám jistě pomohou! - Fotokoutek a půjčovna kostýmů, chce být vaše dcerka princeznou? u nás klidně být může! - Stylový Hostinec u loupěžníka Bambitky pro všechny vyhladovělé pocestné. Bývalý přístavek vazební věznice. - Svět panenek - Pohádkové kino - Cukrárna se spoustou zákusků a výbornou kávou - Občerstvení u Otesánka nabídne dětem nejen francouzské palačinky, ale i langoše a hranolky

> Otevírací doba

Od 29.6. do 31.8. otevřeno denně 10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Kamenice nad Lipou
Ulice: Masarykova 362
Telefon: 602456289
E-mail: [email protected]

> Komentáře