Pohádkové podzemí v Hluboké nad Vltavou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkové podzemí v Hluboké nad Vltavou

> Otevřeno

březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

3.7  (46x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pojďte s námi do pohádky! Pohádkové podzemí na Zámečku Ohrada - „Pojďte s námi do pohádky“ Hluboká nad Vltavou nabídne další skvělou atrakci pro malé i velké! Jedná se o stálou expozici pohádkových bytostí, s doprovodným programem (kvízy, interaktivními panely, optickými klamy). Spleť podzemí Loveckého zámečku Ohrada poskytla útočiště pohádkovým bytostem. Koho, že v podzemí najdete? Popelku, věčně přebírající hrách, vodníka Brčko se svými dušičkami pochytanými na Munickém rybníce, Sněhurku a sedm trpaslíků, černokněžníka se svojí tajemnou koulí, Červenou Karkulku, Bílou paní se svými klíči od všech zámků a hradů v jižních Čechách, bezhlavého rytíře, Peklo a spoustu dalších pohádkových atrakcí jako jsou například unikání pekelné váhy, které, jak slibují, zvládnou zvážit i tak velké hříchy jako měla Dorota Máchalová a také každý návštěvník dostane možnost se zapsat do Knihy hříchů či se stát součástí hostiny samotného Lucifera. V zimě do Pohádkového podzemí přiletěla trojhlavá saň, zřejmě se u nás chce ubytovat a vychovat zde své mládě. Už brzy si ji budete moci prohlédnout na vlastní oči. Lovecký zámek Ohrada je barokní zámek 2 km od Hluboké nad Vltavou, v němž sídlí Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství. Jedno z nejstarších českých muzeí stojí na břehu Munického rybníka v těsné blízkosti ZOO Ohrada. Ceník JENÍČKOVÉ, MAŘENKY, TATÍNKOVÉ, MAMINKY 50,- Kč TRPASLÍČCI DO 2 LET 0,- Kč JEŽIBABKY, JEŽIDĚDCI NAD 70 LET 0,- Kč OSOBY A OSŮBKY SE ZTP 0,- Kč RODINNÉ VSTUPNÉ 2 + 2 180,- Kč RODINNÉ VSTUPNÉ 2 + 3 220,- Kč POHÁDKOVÝ ZÁJEZD od 15 ČLOVÍČKŮ 40,- Kč/človíčka (na 15 človíčků 1 doprovod zdarma)

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Hluboká nad Vltavou
Ulice: Lovecký zámeček Ohrada
Telefon: 602 441 834

> Komentáře