Pohádková země Brčálník | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádková země Brčálník

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pohádková země Brčálník je součástí Horského areálu Brčálník, který je umístěn do nádherné krajiny CHKO Šumava pod hřebeny Pancíře a Špičáku, „mimo civilizaci“, zároveň však dostatečně blízko známého městečka Železná Ruda. Areál sestává z hotelu Brčálník, penzionu Poustevník, penzionu Pohádka a wellness Blatinka. Celý areál se postupně rekonstruuje. Na Pohádkové stezce (která začíná na sběrném parkovišti na Špičáckém sedle GPS 49°10'23"N, 13°13'31"E) se na 12ti zastaveních vypráví část příběhu „Putování Pohádkovou zemí“ známé autorky pohádkových knížek Vítězslavy Klimtové. Děti vstoupí pohádkovou bránou do pohádky a vydají se hledat ztraceného skřítka Postelníčka. Cestou jim napovídají pohádkové bytosti, až děti doputují do 3km vzdálené Pohádkové zahrady Brčálník, ve které se skutečně setkají se všemi bytostmi, o kterých si na stezce přečetly, ale také s mnoha dalšími, které ještě neviděly a také se dozví, jak to vlastně s Postelníčkem dopadlo. V Pohádkové zahradě Brčálník (GPS 49°11'41"N, 13°13'29"E) na ně čeká více než 30 pohádkových bytostí.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: na trase Hojsova Stráž – Železná Ruda

> Komentáře