Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů. Ski areál Razula tvoří čtyři sjezdovky rozptýlené v karlovickém údolí Léskové. Zkušené sjezdaře nejvíce láká hlavní sjezdovka Razula dlouhá 1 km s převýšením 210 metrů. Pro rodiny s dětmi je jako stvořená mírná, 350 metrů dlouhá sjezdovka Horal u hotelu Horal, kde v zimě funguje také lyžařská Tygří školka a snowtubing. Nově tu přibyla také sáňkařská louka a snowpark pro segway s možností jejich zapůjčení, do areálu začne nově jezdit skibus z Ostravska. Dvě ze čtyř sjezdovek jsou uměle zasněžované. Na jedné z nich – Horalu – je v zimě jediná snowtubingová dráha ve Zlínském kraji a také GoGEN snowpark. Návštěvníci mohou navíc po lyžování využít i slaný bazén s vodními atrakcemi v hotelu Horal, jehož relaxační část je vyhřívána až na 36 stupňů Celsia. U horní stanice vleku Razula se můžete napojit na pohodovou značenou i upravenou běžeckou trať vedoucí k hotelu Horal. Značeny jsou zde i další běžecké tratě (rozcestí Soláň - Machůzky - hotel Galik - hotel Horal - U Tabulí). Trať je upravena a obousměrně značena. Služby lyžařského areálu Razula: Ski areál Razula propojuje společným skipasem 6 lyžařských areálů: Kohútka, Kyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky. Permanentky jsou zahrnuty také v ceně zvýhodněného lyžařského pobytu Zimní dovolená v Beskydech. Běžci, můžete vyrazit na více než 30 kilometrů dlouhé běžkařské tratě. Profesionální instruktoři z lyžařské školy Horal vás i vaše děti naučí carving i snowboarding. Velkokapacitní parkoviště je přímo u nástupní stanice vleku. Skibus jezdí na trase Kroměříž - Zlín - Velké Karlovice. Permanentka platí na 4 sjezdovky – u hotelu Horal s malým vlekem pro děti, u hotelu Lanterna, u hotelu Galik. Půjčovna lyží, snowboardů a sněžnic Vyjížďka na saních tažených koňským spřežením s rolničkami se může stát nezapomenutelným zážitkem. Lyžař s celodenním skipasem nebo půldenní permanentkou Razula získává jednorázový vstup na 1 hod. do termálních bazénů Wellness Horal od pondělí do čtvrtku (10:00 - 22:00) a v pátek (10:00 - 14:00). Akce se nevztahuje na mimořádně zvýhodněné typy jízdenek.

> Otevírací doba

dle situace

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Velké Karlovice
Ulice: Ski areál Razula, Léskové

> Komentáře