Mini Jizerská Pojišťovny VZP | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mini Jizerská Pojišťovny VZP

Foto: .

> Fotogalerie

> Termín

8.2.2019

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V roce 2019 se uskuteční už 52. ČEZ Jizerská 50, která je součástí seriálů závodů Skitour. Seriál SkiTour není určený jen dospělým, má také svou dětskou variantu „Mini SkiTour“. Ta je pro všechny děti do patnácti let, které běhají klasickou technikou. Dětské závody jsou na jednotlivých závodech SkiTour rok od roku populárnější a lákají stále více malých nadšenců. Náš portál je již tradičně partnerem seriálu v běhu na lyžích pro celou rodinu, a proto vás do Jizerských hor srdečně zveme. Potkáme se na startu? V Bedřichově si můžou děti zajet trasy na 300 m, 500 m, 1 km, 2 a 3 km klasicky. Vaše ratolesti budou rozřazeny do věkových kategorií, podle kterých jim bude určena ta správná trasa. Sleva 50 % na startovné dětských závodů pro klienty Pojišťovny VZP. Pokud jste klienty PVZP a.s., pošlete číslo Vaší smlouvy na [email protected] a pošleme Vám kód na 50% slevu startovného. CO ZÍSKÁTE V RÁMCI STARTOVNÉHO? 1) Startovní balíček Startovní číslo Zapůjčený měřící čip Medaile Jizerská 50 Slevové vouchery Dárky od partnerů Prvních 350 registrovaných obdrží dětskou čepici KAMA zdarma 2) Služby Úrazové pojištění Pojišťovny VZP Vyhřívaná občerstvovací zóna Vyhřívaná šatna Úschovna oblečení a lyží Mazací servis profesionálů SWIX Záchranný systém SMS s cílovým časem Diplom ke stažení Doprovodný program s ohňostrojem Vstup na ČEZ Energy fest Výdej čísel: 7. 2. 2018 9:00-20:00 OC NISA, LIBEREC | 8. 2. 2018 7:30-9:00 STADION BEDŘICHOV

> Otevírací doba

start v 10:00 dle kategorií

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Lyžařský stadion Bedřichov

> Komentáře