Oranžové hřiště Ústí nad Labem - Šrámkova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Ústí nad Labem - Šrámkova

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Původní technicky nevhodné hřiště na ústeckém sídlišti Dobětice se během krátké doby proměnilo na barevnou moderní hrací plochu pro děti ve věku 3 až 12 let.Oplocené dětské hřiště, které je k dispozici i dvěma nedalekým mateřinkám a dětem v družině místní základní školy, je od Šrámkovy ulice odděleno protihlukovou stěnou. Původní prostor byl rozšířen a dnes najdou předškoláci i starší děti na ploše o rozloze 14x35 metrů spoustu nových moderních hracích prvků. Nejmenší mohou prozkoumat herní domek se šikmou lezoucí plochou, vyzkoušet pružinová houpadla nebo pískoviště, které se dá za deště zakrýt. Nadchne je určitě tobogán. Školákům je určena multifunkční věžová soustava s lanovou dráhou a umělou lezeckou stěnou. Nechybí závěsné houpačky, balanční kladina z kulatiny ani kolotoč. Všechny moderní herní prvky jsou vybaveny bezpečnou pryžovou dopadovou zónou. Malí sportovci mohou využít také přilehlou asfaltovou plochu a zahrát si basketbal nebo o zeď trénovat tenis.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Šrámkova ulice

> Komentáře