Penzion Relax | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Relax

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinná dovolená s dětmi ve Vranově nad Dyjí - je jednou z hlavních nabídek Penzionu Relax ve Vranově nad Dyjí. Rodinná dovolená plná zážitků se dá u Vranovské přehrady a NP Podyjí prožít nejenom o prázdninách, ale pro rodiny s dětmi je zde mnoho možností a zážitků od jara do zimy. Rodinný Penzion Relax má apartmány i studia vybavená pro strávení příjemné rodinné dovolené. Samozřejmostí je koupelna se sprchou a s WC. Maminky jistě ocení vybavené kuchyňky, které jsou rovněž na každém pokoji. Rodiny s malými dětmi upřednostňují především ubytování v přízemí zahradní budovy (se vstupem přímo do zahrady), kdo má zájem o větší soukromí, může využít apartmány a studia ve vilce. Vybrat odpovídající pokoj v příznivých cenách si může každý podle svých představ. Velká uzavřená zahrada penzionu je přizpůsobená jak potřebám malých dětí (pískoviště s hračkami, houpačka, koloběžka, dětské kolo, zahradní besídka...), tak i zájmům větších dětí (ping-pongový stůl, ruské kuželky, půjčovna kol, ohniště...). Dospělí a rodiče též naleznou v areálu penzionu příjemné venkovní posezení s výhledem na Vranovský zámek, a to jak před svými studii, tak na balkónech nebo např. pod pergolou. Dovolená s malými dětmi - rodiny s miminky nebo velmi malými dětmi preferují rodinné pobyty mimo hlavní sezónu, kdy jsou ceny ubytování nižší a maminky s dětmi mohou využít mimosezónní období pro klidnější rekreaci. Pro velmi malé děti můžeme vybavit pokoj i dětskou postýlkou včetně lůžkovin, mamínkám, které upřednostňují pro svoje děti vlastní lůžkoviny, nabízíme postýlky bez lůžkovin. Vybavené kuchyňky s mikrovlnkami umožňují maminkám vařit pro malé děti stravu, na kterou jsou zvyklé z domova. Uzavřená zahrada zabezpečuje dětem nerušený pohyb v areálu penzionu. Rodiče si pak mohou v klidu posedět a děti mají stále pod dozorem.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vranov nad Dyjí
Ulice: Přední Hamry 243
Telefon: 607 758 045
E-mail: [email protected]

> Komentáře