Lanové centrum Dolní Polžice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lanové centrum Dolní Polžice

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

3  (3x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Co zažijete? Rozcvičení, protažení, skoky, odvahu, sebezapření, adrenalin, nízké i vysoké lanové překážky, trenažer - nácvik jištění, základy práce s horolezeckým materiálem. Lanové centrum je otevřené každý den od dubna do října. Venkovní areál lanového centra v Dolních Polžicích nabízí mnoho zábavy a adrenalinu všem milovníkům lanových aktivit. Ve výšce osmi metrů můžete zdolávat překážky jako je "tramvaj", "ráhno", "bigswing" a mnohé další. A jak se do lanového centra vlastně dostat? Dojedete vlakem do Konstantinových lázní. Vystoupíte z vlaku a vydáte se kousek v protisměru jízdy až k železničnímu přejezdu, kde odbočíte vpravo po modré turistické značce a z té u chatiček odbočíte doprava na Dolní Polžice – jsou tam vidět už přímo ukazatele na lanové centrum. Je to cca 2 km. Několik informací přímo o lanovém centru: Požadují: Minimální výšku 140 cm Minimální věk 10 let Maximální váha 130 kg Účastníci mladší 18let musí být doprovázeni dospělým. Jeden dospělý může dohlížet na max. 10 účastníků mladších 18-ti let nebo max. 3 účastníky mladší15-ti let, u kterých je doporučena osobní asistence dospělého při přejišťování.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Bedružice - Dolní Polžice
Ulice: Dolní Polžice 16
Telefon: 776 581 324
E-mail: [email protected]

> Komentáře