Dětský zábavný svět – Skalka family park Vřesina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský zábavný svět – Skalka family park Vřesina

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

4.3  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V areálu Skalka najdete pro děti spoustu strakcí. Dominantou jsou bezesporu 3 velké hrady, dale bourací autíčka bumper cars, vodní atrakce, trampolíny, workout hřiště, ale také vodní atrakce, zážitkové dráhy a stále se rozrůstající minizoo. Na ty nejmenší tady čeká spousta prolézaček, houpaček, skluzavek a velmi oblíbený kolotoč. Areál je výhodným místem k aktivnímu trávení volného času, ale i k odpočinku. Jeho výhodná poloha a zajímavý program, který celoročně nabízí, z něj dělá atraktivní cíl pro pěší, ale zároveň pro cyklisty. Mezitím co si Vaše ratolesti budou hrát, oceníte jistě naši nově zrekonstruovanou restauraci, kterou lze zároveň využít pro rodinné oslavy, svatby i firemní akce. Kuchaři připravují jídla z aktuálních čerstvých surovin, a protože si navíc zakládáme na sezónnosti, často obměňujeme menu. Venkovní terasa láká k posezení nejen v létě, ale také v chladnějším období, kdy jsou k dispozici ohřevné teplomety. V zimních měsících si místo lenošení u televize můžete přijít zabruslit nebo zalyžovat. K dispozici je kluziště pod širým nebem, které bývá v provozu již od listopadu, dvě velké sjezdovky s dvěma vleky a dětský ski park s pojízdným pásovým vlekem. WIFI připojení zdarma. Vstup do areálu zdarma. Vstup na atrakce dle aktuálního ceníku, který naleznete na webových stránkách

> Otevírací doba

PO - So 11.00 - 22.00 HOD.
NE 11.00 - 21.00 HOD.

Otevřeno v letní sezóně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Vřešina
Ulice: ski park Skalka, Vřesinská 111
Telefon: 599 520 840
E-mail: [email protected]

> Komentáře