Kroužek laser game - Mercuria Laser game | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kroužek laser game - Mercuria Laser game

> Termín

25.2.2019 - 4.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Ve spolupráci s DDM Prahy 7 a nově také DDM Prahy 4 se můžete těšit na pokračování zábavného kroužku laser game, kterého se v loňském roce zúčastnilo na Holešovicích přes 40 dětí! Vaše děti se tak seznámí s novým a jedinečným typem zábavy. Kroužek bude probíhat pondělky na Holešovicích a v úterý na Braníku. Hodiny laser game mají na starosti zkušení lektoři, vítězové největší laser game ligy v ČR. Kroužek se zaměřuje na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a především na spoustu zábavy. Vedlejším produktem bude také nárůst kondice, protože se hráč ve hře v podstatě nikdy nezastaví. Laser game rozvíjí pohyblivost, postřeh a zabaví se jak sportovně založené děti, tak i ty, které dávají přednost virtuální realitě – počítači, PS, Xbox a podobně. Laser game kroužek Termín HOLEŠOVICE: Kroužek bude probíhat jako v minulém roce každé pondělí od 16:00 pro začínající a od 17:00 pro pokročilé. V druhém pololetí začne kroužek od 25. února 2019 a poslední kroužek proběhne 3. června 2019. Na kroužek se můžete přihlašovat již nyní. *děti se mohou připojit také v průběhu pololetí BRANÍK: Kroužek bude probíhat každé úterý od 16:00 pro začínající a od 17:00 pro pokročilé. V druhém pololetí začne kroužek od 26. února 2019 a poslední kroužek proběhne 4. června 2019. Na kroužek se můžete přihlašovat již nyní. *děti se mohou připojit také v průběhu pololetí Program Každá lekce se zaměřuje na jiný herní mód, takže hráči budou měnit své týmy a strategie. Na začátku každé hodiny je stručný briefing – seznámení se s herním módem a základními principy hry. Poté následuje seznamovací hra, po které se probere taktika a ve zbytku hodiny se bude pracovat na zdokonalování se ve vybraném herním módu. Jelikož naše aréna poskytuje velikou škálu herních variant, tak se první hodiny budou zaměřovat spíše na lehčí herní módy, jako jsou: Revolver, Základny, Vlajky. V dalších hodinách se pak již budeme soustředit na ty složitější: Hra stínů, Mariňáci, Zombí, Quake, Lovecká sezóna, Vyměřený čas a ten nejlepší – Dračí doupě! Cena Těšit se můžete celkem na 15 lekcí jen za 2.700,-. Kroužek laser game DDM Praha 7Děti se mohou také připojit v průběhu pololetí a cena je poté 180,-/lekci. Přihlášení Pro kroužek na Holešovicích posílejte prosím vyplněnou přihlášku na [email protected] Pro kroužek na Braníku se nyní můžete přihlásit vyplněním formuláře nebo přes e-mail [email protected] Pokud máte jakékoli dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněné emailové adrese / telefonu: 605 111 811. Recenze Štěpána Č. “Viktor je z kroužku lasergame nadšený. On není moc sportovně zaměřený a obtížně hledá něco, co by ho bavilo a lasergame ho fakt bere. Je to jediný kroužek, do kterého je fakt blázen a nemusíme ho vůbec přemlouvat, aby na něj chodil. A vzhledem k tomu, jak moc mu to jde, bychom rádi, aby pokračoval a dál se zlepšoval.”

> Otevírací doba

Braník - každé úterý od 16:00 (začátečníci) a 17:00 (pokročilí)
Holešovice - každé pondělí od 16:00 (začátečníci) a 17:00 (pokročilí)

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7, Praha 4
Ulice: Holešovice - Argentinská 38, Braník - Údolní 212
Telefon: 605 111 811
E-mail: [email protected]

> Komentáře