Duhový svět - Permonium | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Duhový svět - Permonium

> Fotogalerie

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

PERMONIUM je moderní park pro aktivní návštěvníky. Park vznikl na základě oslavanských pověstí o 6 oslavanských permonech na území bývalého rosicko-oslavanského revíru. Jedná se převážně o technické atrakce v duchu hornických tradic, mapující vznik černého uhlí od počátku prvohor – znázorňuje jezero, sopka, až do dnešní informační doby – virtuální setkání v šachthale těžní věže v interaktivní hře Magic permon. Jednoduše řečeno – na své si zde přijdou nejen rodiny s dětmi různého věku, ale také soutěživé týmy, páry i jednotlivci. Novinkou pro rodiče s dětmi je barevný a relaxační park s názvem Duhový svět. Smyslem této části projektu je ukázat dětem, proč je potřeba stálá péče o životní prostředí a jakým způsobem k ní mohou přispět. Děti se budou učit o odpadech, jakým způsobem chránit přírodu nebo třeba jak hospodařit s vodou. Na návštěvníky čekají interaktivní hry, brouzdaliště, čarovná jezírka, tajemné jeskyně, pohyblivé atrakce nebo svět rostlin a zvířat. Ty nejmenší bude parkem provázet pohádkový příběh duhové víly Permíny. Srdcem přírodního parku je i nově zpřístupněná vodárenská věž.

> Otevírací doba

Červen - víkendy od 10 do 18 hod. (mimo sobotu 8.6.2019)
Letní prázdniny - každý den od 9.30 do 18.30 hod.
Září - víkendy od 10 do 18 hod.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Oslavany
Ulice: Padochovská 31, 664 12 Oslavany

> Komentáře