Relax Hotelu Štork | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Relax Hotelu Štork

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

RELAX HOTEL ŠTORK nabízí příjemné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, individuální rekreaci a firmy v centru Lednice na Moravě. Přijeďte si k nám odpočinout a zbavit se každodenního stresu. U nás na Vás čeká pohoda a relaxace v zázemí hotelu. Klidný spánek vám zajistí komfortní lůžko s lamelovým roštem, speciální zdravotní matrací (7 anatomických zón, HR pěna), nadýchanou přikrývkou z dutého vlákna v hebkém povlečení. V rámci ubytování se v létě můžete zdarma osvěžit v bazénu a po celý rok můžete využívat našeho wellness. Váš vůz bude parkovat zdarma na parkovišti před hotelem, které je chráněno kamerovým systémem. ybavení hotelu vyhrazené parkoviště chráněno kamerovým systémem, pro hosty máme 17 míst, která nerezervujeme, obsazují se postupně do vyčerpání, poté možno parkovat u hotelu fén na pokoji žehlička k zapůjčení v recepci zdarma dětské pískoviště, malá skluzavka, houpadlo na pružině - vše pod přístřeškem. V rámci ubytování si můžete objednat stravování formou polopence – polévka, hlavní jídlo, voda a dezert. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Ubytování s dětmi - pokud cestujete s dětmi, můžete využít přistýlky nebo vám na pokoj dodáme dětskou postýlku.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Lednice
Ulice: Čechova 272
Telefon: 733 133 833
E-mail: [email protected]

> Komentáře