Oranžové hřiště Ostrava - Krásné Pole | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Ostrava - Krásné Pole

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V říjnu 2008 se v městském obvodu Ostrava-Krásné Pole, v areálu místní základní školy, otevřelo nové sportoviště. Oranžové hřiště vybudovala obec za přispění Nadace ČEZ, která na jeho výstavbu věnovala 1,5 milionu korun. Oranžové hřiště v oploceném areálu školy má speciální povrch, je nalajnováno a vybaveno pro florbal, tenis, volejbal, basketbal, nohejbal nebo pro pozemní hokej. Právě v poslední jmenované sportovní disciplíně pořádá základní škola každoročně turnaj dospělých, který se těší velké popularitě. Celá herní plocha je ohraničena mantinely a ochrannými sítěmi. Areál je dostatečně nasvícen veřejným osvětlením, a tak jej mohou sportovní nadšenci využít k aktivnímu odpočinku i ve večerních hodinách. Na dodržování provozního řádu dohlédne v době vyučování paní školnice, odpoledne pak správce přilehlého fotbalového hřiště, jehož sociálního zázemí mohou sportovci využít.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava - Krásné Pole
Ulice: Družební ulice - ZŠ Družební

> Komentáře