Hlídání v kavárně Králík v rádiu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání v kavárně Králík v rádiu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (10x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Hledáte krátkodobé hlídání pro Vaše děti? Potřebujete skočit na úřad nebo si v klidu nakoupit? Nebo Vás čeká pracovní schůzka a nevíte, kam s dětmi? Na všechny tyto otázky najdete odpověď v rodinné kavárně Králík v radiu. Rodinná kavárna a restaurace zaměřená na rodiče s dětmi a domácí teplou kuchyni včetně jídla s sebou. Kavárnu Králík v radiu vřele doporučují i maminky z Kamsdětmi.com, které chodí do kavárny rády na pracovní schůzky či jen tak posedět společně s dětmi. Kavárna disponuje hernou oddělenou od kavárenské části. Rodiče mohou být s dítětem v herně, kde umožňujeme i konzumaci jídla a pití z nabídky kavárny, nebo jen v kavárenské části a na děti jim mezitím bezplatně dohlédne v herně chůva. Cena jsou více než příjemné: 50 Kč/den v případě, že jste v naší kavárně či herně i vy 100 Kč/hod, pokud nám dítě přivezete a necháte si jej u nás na krátkodobé hlídání.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Křižíkova 65a
Telefon: 732 428 929

> Komentáře