Chalupa u Šimona | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chalupa u Šimona

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jednou z nejzajímavějších věcí na Vrbici jsou vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou. Nejsou to sklepy honosné ani barvami, ani velikostí, ale kamenné s goticky lomenými oblouky na vstupu. Největší slavností obce jsou krojované hody, které se slaví po tři dny. Na tuto slavnost se sjíždí velká většina rodáků i těch, kteří je již jednou navštívili a nechali zde kus svého srdce. Zakončují se zvláštním a vznešeným tancem „zavádkou“. Chalupa u Šimona je nově stylově zrekonstruovaná. Nachází se v klidné části obce. Pro ubytování jsou k dispozici 4 ložnice s celkovou kapacitou 17 lůžek. V přízemí je velká společenská místnost, plně vybavená kuchyň, dětský koutek a 2 ložnice (2×4), každá ložnice má vlastní sociální zařízení. V podkroví jsou 2 ložnice (1×4, 1×5) se společnou koupelnou a WC. Vybavení chalupy: sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, mixér, rádio, televize ve spol.místnosti a v každém pokoji, Wifi připojení. Vytápění chalupy a ohřev užitkové vody je zajištěn plynový kotlem.Ve společenské místnosti je možné přitápět ve stylových kachlových kamnech. Součástí chalupy je přístřešek na kola, velká zastřešená terasa s posezením a se zahradním krbem, prostorná zatravněná zahrada 700m2 s ovocnými stromy a s ohništěm, vinný sklep. Parkování je možné vedle chalupy na soukromém pozemku i ve dvoře. Jelikož chalupu využívají zejména rodiny s dětmi, je v objektu kouření zakázáno! Ubytování s domácími mazlíčky není povoleno! V celém objektu se používá domácí obuv. Obchod a hospoda 200m, restaurace 2km, pizzerie 3km, wellness 3,5km, tenisové kurty 3km, autobusová zastávka 300m, pošta 350m, vlak 3km. Koupaliště, lyžařský vlek a bobová dráha 6km. V případě zájmu je možné předem domluvit posezení, degustaci a pohoštění u některého z místních vinařů.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vrbice
Ulice: Vrbice 215
Telefon: 728,752,239
E-mail: [email protected]

> Komentáře