Penzion MAX Klínovec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion MAX Klínovec

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naším mottem je „MAXimum pro úsměv Vašich dětí a Vaší spokojenost“ a snažíme se pro to udělat opravdu vše. Najdete nás přímo na sjezdovce Dámská, jen pár metrů od nástupu na sedačkovou lanovku. Penzion má vlastní restauraci s krbem a s venkovní krytou terasou, dětský koutek se službou hlídání dětí, lyžařskou školu, půjčovnu sportovního vybavení, která se pyšní testcentrem RIDE a samozřejmě útulné a zcela nově vybavené pokoje. Nemůžete být lyžování ještě blíž. Ubytování MAX Klínovec MAX Klínovec nacházející se přímo na sjezdovce Dámská, pár kroků od nástupu sedačkové lanovky nabízí 10 útulných a zcela nově vybavených pokojů v horní části budovy, které jsou perfektním místem pro Vaši zimní i letní dovolenou. Restaurace MAX Klínovec MAX Klínovec nabízí útulné posezení a výbornou kuchyni v restauraci s krbem a velkou terasou a to vše přímo na sjezdovce. Vnitřní posezení pro cca 40 osob, prostorné venkovní posezení nabízí krytá terasa s výhledem na sjezdovku Dámská a na cvičnou louku této sjezdovky, která se nachází přímo před penzionem. Z pohodlí terasy můžete sledovat svoje nejmenší při výuce s našimi instruktory a při tom vychutnávat skvělou místní kuchyni ve které naleznete velký výběr: hotová jídla, minutky, ale i speciality kuchaře, steaky, pizzy, saláty, dietní a dětská jídla. Na děti myslíme i v restauraci – k dispozici je „dětské menu“ kde naleznete nejoblíbenější dětská jídla. Pro nejmenší máme k dispozici dětskou stoličku. Pro skupiny dětí, které budou v našem dětském koutku máme speciální posezení v koutku naší restaurace, kde mohou vychutnat svůj oběd v rámci hlídání dětí. Ale ani na zábavu nezapomínáme, po 17 h je možnost zapůjčení zdarma her od firmy ALBI. Čeká na Vás výborná hra Ubongo, Česko, Party Alias atd., takže nejen že si u nás výborně pochutnáte, ale ani zábava nebude chybět.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Klínovec
Ulice: Loučná pod Klínovcem 210
Telefon:  725 03 03 06
E-mail: [email protected]

> Komentáře