Dvorní zookoutek u Pipinga | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dvorní zookoutek u Pipinga

Foto: Jiřina Ciprová

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dvorní zookoutek U Pipinga, z.s. je spolkem, který pečuje o zakrslá, exotická a chráněná zvířata včetně ohrožených druhů. Návštěvou zookoutku v rámci komentované prohlídky přispějete na nákup krmiv pro zvířátka, vybavení, příp. veterinární péči. Všechna zvířátka, která tu jsou k vidění jsou téměř na dosah, některá z nich, např. minikozičky a minipony si lze i pohladit, některá, např. mývaly, si návštěvníci mohou i nakrmit z ruky. Uvidíte i sovy a dikobrazí samičku Vendulku na velmi krátkou, ale bezpečnou vzdálenost. Ukážeme vám náš chov miniprasátek a pokud přijdete ve vhodnou denní dobu, můžete si nakrmit z ruky i veverky. Hejno bílých nandu pampových se vám předvede v celé své kráse. Budete mít možnost shlédnout pohromadě druhy zvířat z naší přírody, které ovšem najednou nikdy nemůžete ve volné přírodě spatřit. Skupiny po max. 10-12 osobách provázejí dva zkušení ošetřovatelé zvířat, dobrovolníci, kteří vám vysvětlí vše o daném druhu, případně odpoví na vaše dotazy. Návštěva není vhodná pro příliš malé děti z toho důvodu, že neudrží pozornost delší dobu. Komentovaná prohlídka trvá 1-1,5 hodiny. Při prohlídce je nutné zachovávat klid a nerušit zvířátka, držet se ve skupině, hlídat si děti. Výlet k nám do zookoutku můžete spojit s návštěvou zámku Jaroměřice nad Rokytnou, který je od nás vzdálen jen 2,5 km, případně navštívit další historické památky v našem okolí. Stravování je možné v Jaroměřicích nad Rokytnou v místních restauracích se zahrádkami. Parkovat autem se dá na místě, autobusem cca 100m od zookoutku a vlaková zastávka je vzdálena jen 300m. Vstupné je příspěvkem na zvířátka a činí za skupinu 1-5 osob 200,- Kč. Těšíme se na vaši návštěvu.

> Otevírací doba

Komentované prohlídky po dohodě.

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Jaroměřice nad Rokytnou - Popovice
Ulice: Popovická 786
Telefon: 731407080
E-mail: [email protected]

> Komentáře