BabyHotel Karolínka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BabyHotel Karolínka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete vy i vaše děti místo, kde se pobavíte a zároveň si odpočinete. Všechny pokoje jsou rekonstruované s rozdílným designem. Každý pokoj je směřován k jistému stylu a barvě, jejíž odstín formou barevného puntíku najdete i na vchodových dveřích. Důvodem byly opět děti, kterým barvy přispějí k rychlé orientaci. Principem je pro nás především bezpečnost a přiměřená barevnost. Dětské potřeby k zapůjčení: - dětská sedčka 0-18 Kg 50,- Kč - Dětský kočárek 50,- Kč - Rukávník na kočárek zdarma - Krosna/ nosič 50,- Kč - Nosička Chicco 50,- Kč - vozík za kolo 100,- Kč - vanička zdarma - podložka do vany zdarma - sedačka do vany zdarma - přebalovací podložka zdarma - dětský ručník zdarma - dětské látkové pleny zdarma - žíňky k zakoupení - lahvičky k zakoupení - dudlíky k zakoupení - ohřívadlo lahviček zdarma - jednorázové bryndáčky k zakoupení - baby lžičky zdarma - vlhčené ubrousky k zakoupení - baby chůvičky 40,- Kč - dětská deka zdarma - chodítko zdarma - zavinovačka zdarma Animační programy pro děti! Animační program je připraven pro děti od 3 let (nižší věk dítěte je podmíněn doprovodem rodičů). Již od prvního příchodu dítěte vytváříme atmosféru pohody a klidu. Hlavním kritériem je, aby každá individualita našla uspokojení v činnosti, která ji zajímá a rozvíjí. Proto jsme připravili program zaměřený na více zájmových oblastí. Díky animačnímu programu se děti naučí spoustu nových básniček, písniček, říkadel. Budeme tvořit, hrát si a bavit se. Dětská herna a hřiště! Herna Jednou z hlavních míst, které děti milují je naše herna. V příjemné a zajímavé herně plné hraček mohou vaše děti dovádět, zatím co vy si můžete dát kávu ve vedlejší recepci, probrat novinky s ostatními rodiči, popř. jen odpočívat po plavání či dětském cvičení. Venkovní dvorek Za sluníčkem mohou děti vyběhnout na náš uzavřený dvorek, který je vybaven houpačkami a houpadly, skluzavkou a domečkem pro děti. Samozřejmě nechybí ani pískoviště s hračkami a pro rodiče plynový gril pro zpestření večerního grilování.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vranov nad Dyjí
Ulice: Náměstí 55
Telefon: 777 886 206
E-mail: [email protected]

> Komentáře