Yellow Point Špindlerův mlýn | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Yellow Point Špindlerův mlýn

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Společnost Yellow Point nabízí řádnou dávku adrenalinu, ale i zábavy v Adventura parku - areálu s několika opravdu vychytanými atrakcemi. V horách v létě, kromě cyklistiky v terénu, můžete vyzkoušet denní i noční dobrodružné sporty. Vyberte si z aktivit, které je možné provozovat ve Špindlerově Mlýně v létě i v zimě! Budete sjíždět na koloběžkách z kopců, slaňovat se přes přehradu Labská, jezdit na bobové dráze, absolvovat výlety na motorových čtyřkolkách, skákat na trampolíně nebo zkoušet horolezení či lukostřelbu. Budete dovádět v lanovém parku s obří houpačkou a na dalších zábavných atrakcích. Výzva, adrenalin a vlastní hranice zde hrají hlavní roli. Vyzkoušet můžete celoročně řadu aktivit, např.: Obří houpačka - „stav beztíže a opojné přetížení“ na jedné z nevyšších houpaček v Evropě. Jákobův žebřík - spolupráce ve dvou, nebo třech je velmi cenná, protože bez ní se nahoru nedostanete. Jištění zajišźují, členové týmu, nebo naši vyškolení instruktoři. Vertikální sít s kladinou - přejít kládu zavěšenou ve 13 metrech bez jiné opory, to je opravdu výzva. Bungeetrampolína - vyzkoušejte si nejrůznější akrobatické prvky, ale bez rizika pádu...

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Špindlerův mlýn
Telefon: 499,433,390
E-mail: [email protected]

> Komentáře