Soutěžte - Ukončeno: Soutěž o univerzální rodinné vstupenky do parků Toboga | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno: Soutěž o univerzální rodinné vstupenky do parků Toboga

TOBOGA – to jsou čtyři zábavní parky pro celou rodinu a vy máte možnost vyhrát UNIVERZÁLNÍ RODINNOU VSTUPENKU pro dva dospělé a dvě děti! S rodinnou vstupenkou můžete navštívit jeden z parků Toboga dle vlastního výběru: Park Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, Bongo v Brně, Tongo v Hradci Králové či Galaxii ve Zlíně.

V prostorách center se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

 Pokud se chcete přijít s celou rodinou ZDARMA vyřádit, stačí odpovědět na anketní a jednoduchou vědomostní otázku a pak už mít jenom štěstí. Odpověď na vědomostní otázku najdete na webových stránkách Tobogy.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Soutěž probíhá od 10. do 17. září (půlnoci). Poté vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktováni e-mailem.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. 

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Jakékoli pokusy o vícenásobné přihlašování do soutěže bude automaticky považováno za porušení podmínek soutěže a bude znamenat vyřazení.

 

Soutěž byla ukončena. Kdo se může těšit na své vstupenky do zábavního parku?

 

Tereza Blažková

Eva Horáková

Karla Balejová

 

Gratulujeme!