Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte rodinné vstupné do písecké Galerie hrou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte rodinné vstupné do písecké Galerie hrou

Máme velkou radost, že vám opět můžeme nabídnout tři rodinné vstupenky do úžasné galerie v jihočeském Písku. Ve Sladovně nedávno otevřeli novou výstavu Cesta do Mytologie. O důvod víc se do Písku vypravit. Část naší redakce do Sladovny pravidelně s dětmi jezdí a vždy odjíždíme nadšení. Pokaždé je tam toho tolik k vidění, vyzkoušení, prozkoumání, poznání. Ne nadarmo se Sladovně říká Galerie hrou.

Pokud si i vy plánujete udělat výlet do jižních Čech, připravili jsme pro vás novou soutěž o 3 rodinné vstupenky na celý den. Vstupenku můžete samozřejmě využít i kdykoli o prázdninách.

Než si otevřete soutěžní formulář, podívejte se na videopozvánku na zmiňovanou výstavu.

 

 

V této soutěži hledáme tedy 3 výherce a každý získá rodinné vstupné do Sladovny.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 22.5.2018 do 30.5.2018 včetně.

 

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru tři výherce. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. 


Soutěž byla ukončena a na výlet do Písku se mohou těšit:

Kristína Stašková

Barbora Klejchová

Milan Jedlička