Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte vstupenky do Rudolfina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte vstupenky do Rudolfina

Další díl koncertů pro děti s PKF - Prague Philharmonia se blíží, a tak pro vás máme opět soutěž o vstupenky.Tentokrát hrajeme o dvě vstupenky na koncert konaný 3. února ve 12hod.

PKF - Prague Philharmonia
Koncerty pro děti

D3 a E3 aneb Hudba a cizina
sobota 3. února 2018

10.00 a 12.00

Dvořákova síň Rudolfina

Třetí díl představí dětem skladby, které se inspirovaly cizími zeměmi. Braniborsko, Alžírsko, Praha, Oxford, Španělsko. Až za Indiány můžete plout s námi. Skřítci Šíma a Lupi oslaví v sezoně 2017-2018 již páté narozeniny! Přijďte s nimi slavit a ochutnat řadu hudebních dobrot. Interaktivní a zábavná forma koncertů zaujme všechny malé i větší děti. Šíma a Lupi je tentokráte seznámí s dalšími zajímavými tématy světa hudby: jak hudba dokáže ovlivnit naši náladu, čím se inspiruje v přírodě, jaká je naše hudba domácí – česká a jak se skladatelé dokážou inspirovat dalekými, cizími zeměmi. Tradičně čtyři setkání v sezoně nabídnou pestrý výběr skladeb či jejich ukázek od různých skladatelů, jež zazní v překvapivých souvislostech a s veselým vyprávěním skřítků i dirigentů. Letos se za dirigentským pultem mohou děti rozhodně těšit na mladé a zábavné kamarády! Třeba na Jiřího Rožně nebo venezuelského dirigenta Ilyiche Rivase. Koncerty jsou primárně určeny dětem od 4 do 7 let. Děti nemusí mít žádnou předchozí hudební průpravu.

V naší nové soutěži můžete získat 2 volné vstupenky na třetí z řady koncertů pro děti, který se koná 3. února ve 12hod. a nese název Hudba a cizina. Hledáme tentokrát jednoho výherce, který získá dvě vstupenky.

 

Zkuste tedy štěstí a vyhrajte vstupenky pro celou rodinu. Více o koncertu najdete zde

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 29. ledna do 1. února 2018, do 10:00.

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Soutěž byla ukončena a gratulujeme Angelice Mangelové!