Hudba a cizina aneb skřítkové Šíma a Lupi v Rudolfinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hudba a cizina aneb skřítkové Šíma a Lupi v Rudolfinu

> Termín

3.2.2018

> Hodnocení

3.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Třetí díl představí dětem skladby, které se inspirovaly cizími zeměmi. Braniborsko, Alžírsko, Praha, Oxford, Španělsko. Až za Indiány můžete plout s námi. Skřítci Šíma a Lupi oslaví v sezoně 2017-2018 již páté narozeniny! Přijďte s nimi slavit a ochutnat řadu hudebních dobrot. Interaktivní a zábavná forma koncertů zaujme všechny malé i větší děti. Šíma a Lupi je tentokráte seznámí s dalšími zajímavými tématy světa hudby: jak hudba dokáže ovlivnit naši náladu, čím se inspiruje v přírodě, jaká je naše hudba domácí – česká a jak se skladatelé dokážou inspirovat dalekými, cizími zeměmi. Tradičně čtyři setkání v sezoně nabídnou pestrý výběr skladeb či jejich ukázek od různých skladatelů, jež zazní v překvapivých souvislostech a s veselým vyprávěním skřítků i dirigentů. Letos se za dirigentským pultem mohou děti rozhodně těšit na mladé a zábavné kamarády! Třeba na Jiřího Rožně nebo venezuelského dirigenta Ilyiche Rivase. Koncerty jsou primárně určeny dětem od 4 do 7 let. Děti nemusí mít žádnou předchozí hudební průpravu. Koncerty řady D začínají v 10.00. Koncerty řady E začínají ve 12.00. Délka představení 45 minut bez pauzy.

> Otevírací doba

od 10:00 a 12:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Rudolfinum, Dvořákova síň
Telefon: 224 267 644
E-mail: [email protected]

> Komentáře