Soutěžte - Ukončeno - Získejte rodinné vstupné do písecké Galerie hrou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Získejte rodinné vstupné do písecké Galerie hrou

Máme tu novou soutěž o tři rodinné vstupenky do úžasné galerie v jihočeském Písku. Když se s dětmi vydáte do Sladovny, nemůžete udělat chybu. Pokaždé je tam toho tolik k vidění, vyzkoušení, prozkoumání, poznání. Ne nadarmo se Sladovně říká Galerie hrou.

Během jarních prázdnin má navíc prodlouženou otevírací dobu!

Výstav, které vás  vaše děti ve Sladovně zaujmout je vždy několik najednou, takže počítejte s tím, že se zdržíte skoro celý den. Redakce Kamsdětmi.com jezdí do Písku pravidelně a pokaždéodjíždíme velmi spokojeni.

Pokud si i vy plánujete udělat výlet do jižních Čech, právě pro vás jsme připravili novou soutěž o 3 rodinné vstupenky na celý den.

V této soutěži hledáme tedy 3 výherce a každý získá rodinné vstupné do Sladovny

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ 

 

Soutěžíme od 25.1.2018 do 21.2.2018 včetně. 

 

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru tři výherce.Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali vminulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještěneučili, můžete  ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouzejeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


 

Soutěž byla ukončena a my moc gratulujeme těmto třem výherkyním: 

Jana Bučová

Alena Uhlířová

Lenka Pecharová