Soutěžte - Vyhrajte startovné pro sebe i dítě na ČEZ Bike Prague | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte startovné pro sebe i dítě na ČEZ Bike Prague

Máte doma malé bikové nadšence, kteří si chtějí zazávodit na kolech? Právě pro vás a vaše děti jsme připravili soutěž o 2 x 2 startovné na závod ČEZ BIKE PRAGUE, který se koná v sobotu 13. června 2015. Pojďte si užít příjemné aktivní chvíle s celou rodinou! Pro děti i dospělé je připraven bohatý doprovodný program. Všechny informace najdete na www.bike-prague.cz.

O závodu ČEZ Bike Prague už jsme vám psali – článek najdete pod tímto odkazem: http://www.kamsdetmi.com/article.html?id=1209 . Nyní máte možnost vyhrát na tento závod startovné. Stačí odpovědět správně na otázku:

KOLIKÁTÝ ROČNÍK ČEZ BIKE PRAGUE PROBĚHNE LETOS?

(nápovědu hledejte na www.bike-prague.cz )

Váš tip posílejte na e-mail [email protected] do neděle 3. května pod heslem „Bike Prague“. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří získají každý jedno dospělé startovné a jedno startovné pro dítě.

Kromě odpovědi připojte i celé jméno a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusí tak činit znovu.

 

Tak hurá do soutěžení a držíme palce! :-)

 

_____________________________________________________________________________________

Výherkyněmi se stávají: Hana Úředníčková a Jana Žolková. Gratulujeme!