BIKE PRAGUE - děti čeká adrenalinový zážitek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BIKE PRAGUE - děti čeká adrenalinový zážitek

Máte doma malého bikera, který si chce užít jedinečné okamžiky závodu na kolech? Právě pro vás a vaše děti je letos připraven na 13. června 2015 závod BIKE PRAGUE, kde si užijete příjemné aktivní chvíle s celou rodinou! Pro děti i celou rodinu je připraven bohatý doprovodný program.  Při nákupu jednoho dospělého startovného v síti Intersport jede navíc dítě zadarmo.

Nejen pro dospělé, ale také pro ty nejmenší bikery je určen adrenalinový zážitek v podobě závodů na horských kolech Bike Prague. V den závodu proběhne přímo v okolí Galerie Butovice bohatý doprovodný program pro děti a rodiče. Závody pro děti  Intersport Mini Bike Prague předcházejí těm dospělým na 35 a 65 km. Start dětských závodů je tak naplánován na 13. června 2015 v 10:00.

Závodit mohou děti na trasách od 350 metrů až po 3 kilometry. Nejvýhodněji můžete děti registrovat do 30. dubna. Pokud přihlásíte dítě v jedné registraci společně s dalším bikerem, má startovné pouze za 50 Kč. K nákupu jednoho dospělého startovného v obchodech Intersport získáte navíc startovné pro dítě úplně zdarma. Každého malého závodníka čeká na závodě občerstvení a dostane dárky od partnerů závodu.

Pokud nebudou děti do kola a závodů zapálené jako vy, můžete je svěřit do naší péče - po celou dobu závodu zajišťujeme hlídání dětí.

Registrace do závodů probíhají na www.bike-prague.cz.

 

8. 4. 2015Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře