Spejbl a Hurvínek nezahálí ani o prázdninách! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Spejbl a Hurvínek nezahálí ani o prázdninách!

Spejbl a Hurvínek nezahálí ani o prázdninách!               

Loutkové hrdiny uvidíte v ZOO i na domovské scéně


Blíží se konec školního roku a začátek voňavých prázdnin. Hurvínek nezapomíná na své fanoušky ani v této letní sezóně a má pro ně přichystáno několik představení. Spolu s Máničkou chodí do stejné třídy již přes 90 let, a tak se žádného překvapení na vysvědčení bát nemusí. Doufáme, že se nebojí ani děti, fanoušci Divadla S+H. Na dárek za úspěšně dokončený školní rok se rodiče mohou inspirovat v divadelním e-shopu. Kromě suvenýrů s oblíbenými postavičkami zde mohou dětem zakoupit dárkové vstupenky, což je originální pozornost, která nikdy neskončí zapomenutá ve skříni.

 

Hurvínek o prázdninách

V červenci si celá dřevěná parta vybírá zasloužené volno. Už v srpnu však netrpěliví diváci mohou navštívit letní scénu Divadla S+H ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Divadlo tam odehraje čtyři představení inscenace „Hurvínek a král Blecha“, a to v sobotu 19. 8. a v neděli 20. 8. ve 14:00
a v 16:30 hodin. Nebudou chybět ani představení na domovské scéně, obecenstvo se může těšit na čtyři představení inscenace „Pohádky pro Hurvínka“, a to v sobotu 26. 8. ve 14:00 a v 16:30 a v neděli 27. 8. v 10:30 a ve 14:00.

 

Hurá! Budeme přistavovat!

Divadlo Spejbla a Hurvínka slaví, neboť šestá městská část ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy plánuje přístavbou rozšířit budovu divadla. Stávající muzeum loutek se prodlouží o nízkou přístavbu na přilehlý dvůr domu. „Jsme moc rádi, protože budeme mít více místa pro divadelní workshopy, miminí divadlo či divadelní zkoušky, což nám pomůže rozšířit kapacitu, která u těchto aktivit dosud nestačila,“ komentuje ředitelka Denisa Kirschnerová.

 

Divadelní představení, na která se můžete přijít podívat:

Hurvínek a král Blecha – představení pro děti od 6 let

Co všechno se stane, když vládce země zestárne, začne se nudit, moci se ujme proradná krvežíznivá blecha a rádcové odsouhlasí cokoliv, jen aby si udrželi svá místa? Naše loutková pětka opět zasahuje, tentokrát v království, kde zavládl zmar a tupost. Dokáže paní Kateřina uvařit repelent proti hlouposti – a bude fungovat? Kéž by, protože pak nastane revoluce…
Loutkový příběh je vhodný pro diváky od 6 let a všechny kousavé blešky, co jich jen na světě je.

 

Pohádky pro Hurvínka – představení pro děti od 4 let

Hurvínek s Máničkou se dostanou do světa pohádek. Na své pouti se seznámí nejen s Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým, ale i s dědem Vševědem a dalšími pohádkovými postavičkami. A pořádně si to užijí!!

 

    

 

30. 6. 2023Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře