Soutěžte - První průvodce památkami pro děti – S pastelkami po hradech a zá | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

První průvodce památkami pro děti – S pastelkami po hradech a zá

První průvodce památkami pro děti – S pastelkami po hradech a zámcích

Chystáte se s dětmi letos na některý z našich hradů nebo zámků? Patří návštěvy našich památek k Vašim oblíbeným letním aktivitám? 
 
Tuzemské památky každoročně zaznamenávají  vyšší zájem v návštěvnosti rodin s dětmi. A právě pro ně je určený nový ilustrovaný a zábavný průvodce: ve spolupráci s Národním památkovým ústavem vydalo nakladatelství Hranostaj edici Prvního průvodce památkami pro děti - brožurky s pastelkami plné poutavých ilustrací, přehledných plánků, mapek, podnětů k pozorování, zajímavých témat z prohlídky, zábavných aktivit a omalovánek. Aby si děti s publikací užily zábavu přímo na hradě nebo zámku, ke každému průvodci jsou přibaleny malé dřevěné pastelky. 

Edice zahrnuje číslovanou sérii 20 průvodců S pastelkami po 20ti nejkrásnějších českých a moravských hradech a zámcích. Publikaci najdete například na hradech Karlštejně, Křivoklátě, Buchlově, Bítově, Pernštejně nebo na zámcích v Lednici, Litomyšli, Červené Lhotě nebo Konopišti. Veškeré informace, včetně kompletního seznamu, ukázky průvodců, možnosti listování brožurkami najdete na adrese www.pamatkyprodeti.cz. 

Chcete mít některého z průvodců u sebe doma? Není nic snazšího než se zapojit do naší soutěže.
Každý ze sedmi výherců v této soutěži obdrží jednoho průvodce s pastelkami a k tomu pexeso. A navíc, průvodce vám vybereme tak, aby byl v blízkosti vašeho regionu a ne ze druhé strany republiky ;)

1. Zaregistrujte se v naší sekci Registrace, pokud jste tak ještě neučinili.
 
2. Pošlete nám na emailovou adresu: [email protected] odpověď na soutěžní otázku: 
Jak se jmenuje drobná postavička, která provází dětského návštěvníka po hradech a zámcích v průvodcích S pastelkami? 
Do předmětu emailu uveďte "Památky pro děti"a také uveďte adresu, kam byste si přáli výhru zaslat.

3. Soutěžit můžete do 21.5. 2012, následně vybereme 7 výherců / (Počet správných odpovědí vydělíme sedmi  a pak budeme dopočítávat směrem dolů - např.700 správných odpovědí (700/7 = 100, v uvedeném případě vyhrává každá 100. správná odpověď).
 
Těšíme se na vaše odpovědi ... :) Sledujte svůj email, abyste se dozvěděli, zda jste vyhráli ;)
 
Děkujeme a přejeme pěkný začátek pracovního týdne!

Redakce