Soutěžte - UKONČENO - Vyhrajte vstupné do termálních lázní Therme Laa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Vyhrajte vstupné do termálních lázní Therme Laa

Nádherné termální lázně Therme Laa hned za česko-rakouskými hranicemi jsme vám u nás na portále Kamsdětmi.com představovali již mnohokrát. V minulém roce jsme byli na místě i s kamerou a natočili pro vás videoreportáž, na kterou se můžete podívat níže.

Pobyt v lázních Laa an der Thaya ocení nejen děti, ale i rodiče. Venkovní i vnitřní bazény, tobogán, proudové bazény, brouzdaliště, sauny, rodinné zóny a zároveň voda s léčivými účinky. No však se podívejte na naši videoreportáž a uznejte sami…komu by se v Therme Laa nelíbilo…???

V naší nové soutěži pro vás máme dokonce 5 rodinných celodenní vstupů do tohoto úžasného místa! A co pro to udělat? Odpovězte na soutěžní otázky a splňte jednoduché soutěžní podmínky. A pak sledujte pozorně náš Facebook. Protože, 5 výherců vylosujeme právě z lázní Terme Laa a to v živém vstupu 4.nebo 5. července.

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 29. června do 3. července.

Pět výherců zveřejníme v rámci živého vstupu na našem Facebooku a zde na této webové stránce. Výherce následně kontaktujeme i elektronicky.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.