Soutěžte - UKONČENO: Vyhrajte příměstský tábor od Kidsjoy dle svého výběru! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO: Vyhrajte příměstský tábor od Kidsjoy dle svého výběru!

Víte, co je to Kidsjoy?

Kreativní příměstský tábor pro děti od 5 do 15 let. Program je zaměřen na výtvarnou výchovu, hudební výchovu, vědu, přírodovědu a technologii.

Program je velice pestrý, zábavný a děti se během něj naučí mnoho netradičních kreativních aktivit. Během tohoto tábora si také děti parádně zasportují a zasoutěží.

A my pro vás máme soutěž o tábor dle vašeho výběru, stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku, třeba se štěstí usměje právě na vás!

 

 

 

Soutěžní otázku najdete v soutěžním formuláři:


Soutěžíme od 27. ledna do 3. února.

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 1 výherce, kterého zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výherce si bude moci vybrat z nabídky letních příměstských táborů Kidsjoy v hodnotě 2.950,- Kč.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

======================================================================

A známe výherkyni, kterou se stává: Lenka Schusterová.

 

Gratulujeme!