Soutěžte - UKONČENO: Soutěž s Arttetou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO: Soutěž s Arttetou

O tom, že Studio Artteta v Liberci je parádní místo, kam vyrazit s dětmi jsme vám již psali. Reportáž si můžete připomenout ZDE

A dnes pro vás máme soutěž!

Tři z vás, kteří nám odpoví na soutěžní otázku, se mohou těšit na jednu návštěvu studia, kde si za asistence úžasné ArtTety Petry vyzkouší výrobu z keramiky, a vytvoří si na památku, co jen budou chtít!

 

 

Soutěžní otázka zní: CO BYSTE SI CHTĚLI V ARTTETĚ VYROBIT NA PAMÁTKU?


Soutěžíme do 24. ledna do půlnoci.

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 3 výherce, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

=========================================================================================================================================================

SOUTĚŽ UKONČENA, VYLOSOVÁNI BYLI: 

Marie Brožová

Eva Fremrová

Dana Laššová

 

VÝHERCŮM GRATULUJEME!