Soutěžte - Soutěžíme o knihy ELLA & MAX! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o knihy ELLA & MAX!

Začátek školního roku můžete svým dětem zpříjemnit zajímavým čtením! A jelikož jsou stále oblíbenější knihy inspirativních příběhů, budeme soutěžit právě o ně! 

Knížky, které vycházejí pod značkou ELLA & MAX, představují životy a osudy výjimečných žen, dívek, mužů i chlapců. Děti se v nich dočtou o osobnostech známých i méně známých, o lidech, kteří se nebáli vystoupit z davu i za cenu obětí, splnili si své sny a často dokázali změnit svět. Vydává je nakladatelství PRESCO GROUP, tak teď si je pěkně představíme.

 

O které knihy soutěžíme?

2x Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné

2x Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční

2x Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné

 

PŘÍBĚHY PRO HOLKY, KTERÉ SE NEBOJÍ BÝT VÝJIMEČNÉ

Katherine Halligan, Sarah Walsh

Zdálo by se, že dějiny většinou píší muži: mocní králové, neohrožení dobyvatelé, vítězní vojevůdci a velcí státníci. Ale po celou dobu naší existence se na chodu světa výrazně podílel i bezpočet dívek a žen a je načase, abychom si připomněli, že historii psali a píší nejen muži, ale také ženy! Tato knížka vzdává hold padesáti skvělým ženám a dívkám z celého světa, napříč letopočty. Dokázaly totiž výjimečné věci, vzepřely se zavedeným pořádkům a společenskému očekávání a ukázaly, jak je možné měnit svět k lepšímu.

 

 

 

PŘÍBĚHY PRO KLUKY, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BÝT VÝJIMEČNÍ

Ben Brooks

Kniha určená všem klukům, kteří by chtěli být nějakým způsobem výjimeční. Najdete v ní stovku medailonků chlapců a mužů, kteří právě takoví jsou… Nečekejte ale příběhy žádných akčních hrdinů zachraňujících lidstvo ani miláčků osudu, kterým sudičky nadělily krásu, inteligenci, štěstí a bohatství už do kolébky. Každá z osobností v této knize si musela vybojovat nějaký svůj osobní zápas, vzepřít se nepřízni osudu, vzdorovat autoritám, a to všechno často tváří v tvář velkému nebezpečí. Svým životem dokázali být tito chlapci a muži vzorem pro ostatní!

 

 

 

PŘÍBĚHY PRO DĚTI, KTERÉ SE NEBOJÍ BÝT VÝJIMEČNÉ

Ben Brooks, Quinton Winter 

Björk, Whoopi Goldbergová, Andy Warhol, Andrea Bocelli a mnozí další... ti všichni se už jako malí odvážili být nějakým způsobem „jiní“. Není třeba nechat se svazovat nějakými předsudky nebo omezovat škatulkami. Můžeš být dívka a milovat zápas nebo můžeš být chlapec a zhlédnout se v baletu! I když zrovna nevypadáš jako žádný z vědců, které znáš, co když jednou právě ty objevíš něco převratného? Tahle kniha je důkazem toho, že nic není nemožné a i ten, kdo nevypadá na první pohled jako hrdina, může překonat překážky a splnit si své sny!

 

 

 

A teď už k samotné soutěži!

KLIKNĚTE ZDE NA REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěž probíhá od 16. do 22. září (půlnoci). Poté vylosujeme šest výherců, kteří budou kontaktováni e-mailem.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. 

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Jakékoli pokusy o vícenásobné přihlašování do soutěže bude automaticky považováno za porušení podmínek soutěže a bude znamenat vyřazení.

____________________________________________________________________________________________

Výherci jsou:

Hana Pášová, Ústí nad Labem

Zdenka Tomancová, Vsetín

Eva Zemanová, Mladá Boleslav

Alena Jelínková, Benešov

Andrea Daňková, Ostrava

Lucie Pravdová, Praha 8

Všem výhercům gratulujeme!