Soutěžte - UKONČENO - Školní soutěž o hodinky pro celou třídu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Školní soutěž o hodinky pro celou třídu

Zapojte svou třídu do soutěže, která tu ještě nebyla!!!

Vyhrát můžete hodinky Flik Flak (dětská řada Swatch) pro všechny žáky ve třídě, a hodinky Swatch pro třídního pedagoga i vedení školy. Řekněte o této soutěži třídnímu učiteli, který může třídu přihlásit. 

EDIT: SEMIFINÁLOVÉ KOLO BYLO UKONČENO - SOUTĚŽNÍ ČÍSLA POSTUPUJÍCÍCH NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU ZDE!

S jedním z našich partnerů, hodinářstvím Koscom, jsme připravili kreativní soutěž pro malé školáčky, kteří se ve vyučování seznamují s počítáním času. Rádi bychom je v tom co možná nejvíce podpořili a motivovali a zároveň i šířili osvětu o tom, že ručičkové náramkové hodinky stále patří na ruce školáků a na rozdíl od mobilů je mohou doprovázet po celé vyučování.

Když jsme byli malí my, první hodinky pro nás byly velkým krokem, ze kterého jsme se zároveň velmi radovali. Věříme, že výhra je proto skutečně silnou motivací a děti a jejich pedagogy bude soutěž hodně bavit.

Vítězná třída obdrží hodinky pro všechny žáky, paní učitelku a pro zástupce vedení školy. Pro děti jsou připraveny hodinky Flik Flak (dětská řada tradiční švýcarské značky Swatch). Navíc, vítězná třída získá do své třídy zároveň velké hodiny tzv. MaxiSwatch, které si budou moci žáci dotvořit.

Úkolem třídy bude vytvořit (nakreslit či jinak vyrobit) vysněný design hodinek a tyto vysněné hodinky nám poslat. Je samozřejmě zcela na vyučujícím, zda tvorbu zařadí do výtvarné výchovy, třídnické hodiny či jiného předmětu. Může jít o velkou kresbu, do které se zapojí celá třída nebo budou tvořit žáčci samostatně a vyučující pak vybere (max.) 3 nejzdařilejší, které nám zašle. Počítáme, že z každé školy se zapojí maximálně dvě třídy. Soutěž je určena pro třídy či kolektivy 1.-3. ročníků základních škol.

 

REGISTRACE UKONČENY - PRAVIDLA SOUTĚŽE ZDE

 

Přihlašovat svou třídu mohli třídní učitelé či zástupci vedení školy do 27.9.2019. 


V registračním formuláři naleznete kompletní pravidla soutěže, termín odeslání soutěžních příspěvků, adresu a termín vyhlášení vítězů.