Soutěžte - UKONČ. - Soutěž o abonmá na koncerty PKF—Prague Philharmonia | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČ. - Soutěž o abonmá na koncerty PKF—Prague Philharmonia

O interaktivních koncertech pro děti, které v pražském Rudolfinu chystá PKF—Prague Philharmonia jsme vás již informovali několikrát. Podle našich zkušeností je to nejlepší způsob, jak malým dětem představit orchestrální hudbu, skladatele, nástroje, rozmanitosti vážné hudby, inspiraci životem a lidskými osudy. Podívejte se na sestřih jednoho z koncertů z předchozích let.

 

 

Je pro náš portál Kam s dětmi velkou ctí, že i následující sezónu si nás PKF—Prague Philharmonia vybrala jako mediálního partnera koncertů pro děti. Abychom toto spojenectví oslavili i spolu s vámi, připravili jsme tři soutěže o abonmá na 4 koncerty, které se budou konat v nadcházející sezóně.

A na co že se můžeme těšit? Společně s průvodci koncertů, Šímou a Lupi, se ocitnete ve snu, v pohádce, ve vesmíru a pomocí stroje času budete cestovat i do minulosti. Překvapením příští sezóny bude i robot, který vzniká ve spolupráci s FEL ČVUT v Praze.

V rámci soutěže hledáme jednoho výherce, který získá 2 abonmá na sezónu 2019/2020.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 24. do 30. dubna 2019.

 

 

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 1 výherce, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výhry následně zasíláme na udané doručovací adresy.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


Výherce resp. výherkyně už je známa a my tímto gratulujeme paní Michaele Dvořákové z Prahy 10