Soutěžte - UKONČENO - Vyhrajte vstupenky na Pohádkové odpoledne | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Vyhrajte vstupenky na Pohádkové odpoledne

Symfonický orchestr Českého rozhlasu připravil na i pro letošní jaro koncert pro malé i větší posluchače spojený s pohádkami promítanými na plátno. Po loňské premiéře se tak můžete těšit na Pohádkové odpoledne, které se koná ve Foru Karlín, v sobotu 13. dubna od 15hod. A protože portál Kam s dětmi podobné projekty velmi vítá a podporuje, jakožto mediální partner této akce pro vás máme soutěž o vstupenky. Soutěžíme celkem o 6 vstupenek, každý ze tří výherců získá dvě vstupenky.

Pohádkové odpoledne je připraveno pro malé i velké milovníky pohádek. Zazní známé melodie z filmů Pyšná princezna, Micimutr a Dvanáct měsíčků. První polovina koncertu bude patřit Prokofjevově hudební pohádce Péťa a vlk. Filmová hudba dobývá dnešní svět, ale už v poválečném období měla své hrdiny a přispívala k popularitě filmů a zejména pohádek.

Pyšná princezna se stala již klasikou a scéna, kdy princezna a přestrojený král Miroslav sjíždějí na kládě do řeky, se vryla do paměti malých i velkých. Autor hudby Dalibor C. Vačkář napsal téměř muzikálové dílo, jehož titulní píseň Rozvíjej se poupátko vznikla na motivy veršů Františka Hrubína. Ondřeje Brouska a Ondřeje Gregora Brzobohatého můžeme také právem zařadit mezi skladatele pohádkové hudby. Brouskova kouzelnice Micimutr se ve stejnojmenné pohádce drží zásady „musíš udělat první krok, pak teprve ti můžou kouzla pomoci.“

Minulý rok jsme se byli podívat i s kamerou. Liška Bystouška byla vloni pro děti celkem těžké téma, ale nyní se moc těšíme, co nás ve Fóru Karlín čeká.  Než se pustíte do soutěžení, podívejte se na naši videorecenze:

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 6. do 10. dubna 2019.

 

 

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 3 výherce, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výhry následně zasíláme na udané doručovací adresy.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


 

A kdo se může těšit na netradiční spojení živého orchestru a pohádek? Výherci jsou: 

Barbora Klejchová

Markéta Hollerová

Lenka Šoltová