Soutěžte - UKONČENO - Soutěžte s Velkým dobrodružstvím Čtyřlístku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Soutěžte s Velkým dobrodružstvím Čtyřlístku

Nejznámější český komiks Čtyřlístek znovu ožije na plátnech kin. Nový animovaný film pro celou rodinu vstoupí do českých kin 4. dubna pod názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku a pro náš portál Kam s dětmi je velkou ctí, že jsme mediálním partnerem tohoto snímku. Připravili jsme pro vás ve spoluprací s distributorem filmu Falcon velkou soutěž o spoustu krásných cen. 

Čtyři legendární postavičky Pinďa, Bobík, Myšpulín, Fifinka se poprvé objeví v klasické animované podobě a zavedou diváky do známých míst – do Třeskoprsk, k rybníku Blaťáku, na Bezzub, a na Polomené skály. Každý z nich tam bude vyprávět svůj nejoblíbenější příběh.

U příležitosti padesátiletého výročí vydání prvního čísla komiksu Čtyřlístek se bude od 8. května do 1. září 2019 konat výstava 50 let s Čtyřlístkem. Základní linie výstavy je zaměřena na dětské publikum a pracuje s interaktivními prvky. Pozve děti do světa dobrodružství a zapojí je do hry, jejímž cílem bude představit současným dětem svět čtveřice postav z komiksu Čtyřlístek. Výstava proběhne v Muzeu hlavního města Prahy – Florenc. 

 

Podívejte se na trailer a pak už se pusťte do soutěžení.  

Tentokrát hledáme 5 výherců, neboť máme připraveno 5 balíčků, každý z nich obsahuje tričko, vitaminy Rakytníček, knížku, pořadač, rozvrh hodin a omalovánku. Vše samozřejmě v barvách Čtyřlístku. 

  

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 2. do 8. dubna 2019.

 

 

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 5 výherců, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výhry následně zasíláme na udané doručovací adresy.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Děkujeme všem, kdo se do soutěže zapojili. Bylo vás tentokrát opravdu hodně. Je vidět, že Čtyřlístek i po padesátce prostě táhne! Balíček dárků od Čtyřlístku už je na cestě k: 

Vendula Hlaváčková

Tereza Kopřivnická

Zuzana Šoupalová

Michaela Kopernická

Milan Jasoněk